CHANEL Coco Mademoiselle L’Eau Privee – zapach na noc

by

Do rodziny zapachów z linii CHANEL Coco Mademoiselle dołączyła niedawno L’Eau Privée. Wyjątkowa, bo do noszenia w nocy. Miękka i delikatna, ale wciąż rozpala zmysły.

Coco Mademoiselle L’Eau Privee to esencja kobiety śmiałej i wolnej. Niezależna i ujmująca, figlarna i prowokacyjna, beztroska i nieumiarkowana. Łagodny i zmysłowy zapach owocowo-orientalny, stworzony specjalnie na noc. Skomponowany wokół delikatnego akordu absolutu jaśminu i płatów różanych, sublimuje piżmowe nuty COCO MADEMOISELLE – najbardziej zmysłowe i łagodne.

Pragnąc stworzyć L’EAU PRIVÉE – lekką i delikatną wersję COCO MADEMOISELLE – wyobraziłem sobie zapach na noc jako miękki, zmysłowy woal – Olivier Polge, Kreator Zapachów Domu CHANEL.

Odsłona L’Eau Privée to nadal moja ukochana Coco Mademoiselle, choć jest znacznie od niej delikatniejsza. Niezmiennie pociąga, fascynuje i intryguje. Otula przed snem i tworzy aurę tajemniczości. Lepszego zwieńczenia wieczornego rytuału wyobrazić sobie chyba nie można.

L’Eau Privée ma lekką kompozycję, która umożliwia intensywne i szczodre perfumowanie każdej nocy. Nanoś zapach na te punkty, w których wyczuwalny jest puls i skóra jest najcieplejsza: na nadgarstki, za uszami, w zagłębieniu dekoltu i na kark. Możesz go również używać do perfumowania włosów.