CHANEL Rouge Allure Camelia

by

W tym sezonie marka CHANEL sięga po jeden ze swoich charakterystycznych symboli, aby zinterpretować ponownie kultowe pomadki. Lucia Pica, zainspirowana legendarnym kwiatem Domu, stworzyła limitowaną edycję 8 pomadek, którą zaprezentowała w oryginalnej oprawie o walorach kolekcjonerskich.

Kamelia to legendarny kwiat CHANEL. Wyjęta z klap eleganckich żakietów Gabrielle Chanel, każdego sezonu rozkwita na nowo w kreacjach Domu. Tym razem emblemat złocistej Kamelii ozdobił opakowania pomadek z kolekcji Rouge Allure Camelia.

Kolekcja składa się z 4 śmiałych i promiennych pomadek Rouge Allure oraz 4 wibrujących, matowych pomadek Rouge Allure Velvet. Te pierwsze posiadają niezwykle delikatną i topniejącą konsystencję, która zapewnia wrażenie drugiej skóry, podczas gry te drugie wyróżnia bajecznie miękka i komfortowa jak aksamit formuła. 

Dopełnieniem kolekcji Rouge Allure Camelia jest gama 19 kolorów kredek do ust Le Crayon Lévres, które doskonale harmonizują z pomadkami. Możesz stworzyć duety idealne i cieszyć się precyzyjnym i ultratrwałym makijażem. Nowa formuła zapewnia jeszcze większy komfort i intensywniejsze kolory.

W palecie barw królują eleganckie, ultra trwałe odcienie różu, czerwieni, fuksji czy purpury, idealne zarówno na dzień, jak i na wieczór. U mnie możesz podejrzeć następujące odcienie: Rouge Allure 327 CAMÉLIA BLANC i CAMÉLIA ROUGE MÉTAL, Rouge Allure Velvet 347 CAMÉLIA FUCHSIA i 617 CAMÉLIA GRENAT, a także Le Crayon Lévres 178 ROUGE CERISE, 182 ROSE FRAMBOISE, 184 ROUGE INTENSE oraz 194 ROUGE NOIR.

Rouge Allure 327 CAMÉLIA BLANC ; Le Crayon Lévres 182 ROSE FRAMBOISE + Rouge Allure Velvet 617 CAMÉLIA GRENAT