GABRIELLE CHANEL Twist and Spray & Hair Mist

by

W 2017 roku CHANEL po raz pierwszy od 15 lat zaprezentował światu całkowicie nowy zapach. Kompozycja Gabrielle Chanel, bazująca na czterech głównych nutach białych kwiatów, powstała aby oddać bezkompromisowy i buntowniczy charakter Gabrielle, kobiety jaką była zanim stała się Coco.

Tworzyła historię, zmieniając zasady. Była kobietą wolną i pełną pasji, która zawsze decydowała, kim chce być. Awangardowa dusza,  niepokorna i zbuntowana, pełna miłości i pasji, lubiła prowokować, nie poddawała się przeszkodom i zawsze dążyła do celu. Obudziła w kobietach kobiecość i pozwoliła im wyrwać się z narzuconych norm i reguł, by mogły żyć swoim życiem i dla siebie.

Kreator zapachu Olivier Polge nadał emblematycznym dla Domu Chanel białym kwiatom nowe oblicze. Stworzył idealną mieszankę ylang-ylang, jaśminu i kwiatu pomarańczy, z odrobiną tuberozy. Rozłożył je na czynniki pierwsze. Podkreślił intensywność jaśminu, nadał welurowy charakter płatkom ylang-ylang za pomocą nut białego piżma, zaakcentował kremowy charakter tuberozy mlecznym drewnem sandałowym, a świeżość kwiatów pomarańczy wzmocnił skórką mandarynki, odrobiną pikanterii z grejpfruta i akcentem czarnej porzeczki.

W tym sezonie Gabrielle CHANEL proponuje nowe oflaktoryczne rytuały zamknięte w dwóch uzupełniających linię produktach: Twist and Spray oraz Hair Mist.


Twist and Spray

Promienne nuty zapachu Gabrielle CHANEL w poręcznym formacie, który możesz wszędzie ze sobą zabrać. Proste i intuicyjne w aplikacji opakowanie zapewnia swobodę użycia o każdej porze dnia i nocy. Mini pojemność zmieści się do każdej torebki. W zestawie znajdziesz złoty flakon oraz trzy wymienne wkłady (każdy po 20 ml).


Hair Mist

Mgiełka do włosów podkreśla świetlistą, kwiatową aurę zapachu Gabrielle CHANEL. Dzięki jej nowej, wzbogaconej formule włosy stają się gładsze i bardziej miękkie. Spryskaj nią szczotkę przed stylizacją włosów lub rozpyl bezpośrednio na włosach. Dodasz czuprynie lśniącego połysku i otulisz delikatnym zapachem.

W linii zapachowej GABRIELLE CHANEL znajdziesz również żel pod prysznic oraz balsam do ciała >>, a także dezodorant. Możliwości rozkoszowania się ulubionym zapachem masz więc mnóstwo.