CHANEL Rouge Allure Ink Fusion

by

3 lata temu marka CHANEL odkryła mat na nowo, wprowadzając do oferty pomadki w płynie ROUGE ALLURE INK. Aksamitna formuła o intensywnej, świetlistej barwie wprowadziła innowacyjny sposób noszenia szminki z eleganckim matowym wykończeniem. Rouge Allure Ink miały być jak atrament – idealnie dopasowywać się do ust, zostawiać na nich trwały ślad i zapewniać głębię koloru.


W tym roku CHANEL przenosi matowy efekt i kolor na nowy poziom, dzięki matowej kolekcji ROUGE ALLURE INK FUSION. To pierwsza supertrwała pomadka o płynnej konsystencji, który zapewnia natychmiastowe wrażenie ultra matowego makijażu i obiecuje intensywny efekt przez 8 godzin.

Niezwykły komfort, wyjątkowa głębia koloru i niezawodna trwałość… Rouge Allure Ink Fusion to pomadka w płynie nowej generacji, która natychmiast łączy się z ustami, pozostawiając po sobie trwały, odważny ślad. Tworzy efekt drugiej skóry o intensywnym, ultra matowym kolorze, który pozostaje nienaruszony przez wiele godzin, zapewniając uczucie lekkości i komfortu.

Mimo że wchodzące w skład kolekcji pomadki zapewniają długotrwały matowy efekt, wyróżniają się bajecznie lekką, kremową konsystencją. Wszystko to jest możliwe dzięki mieszance polimerów i żelu, która gładko prześlizguje się po ustach i otula je jedwabistym woalem – wyjątkowo miękkim, delikatnym i odpornym na rozmazywanie. Ryzyko wysuszenia ust zostało zminimalizowane poprzez wykorzystanie odżywczych olejków, dzięki którym formuła natychmiast stapia się z ustami i jest niewyczuwalna.

Pierwsze wrażenie po aplikacji na usta może być mylące. Z początku wilgotna, kremowa konsystencja, która wypełniona jest niewidocznymi matowymi mikrokulkami krzemionki, w kontakcie z ustami zamienia się w aksamitnie gładką powłoczkę. Cudowne odczucie! Ultra-matowy efekt makijażu nie wpływa na miękkość i wygodę, wręcz przeciwnie, wodoodporna formuła idealnie dopasowuje się do naturalnego ruchu warg, zapewniając niewiarygodnie równe wykończenie, wyjątkowy komfort i nienaganną trwałość.

Żywy, intensywny i głęboki… Każdy odcień ujawnia swoją pełną moc na ustach dzięki dużej koncentracji ultra drobnych pigmentów. Aby zachować ten blask, formuła zawiera przeciwutleniające połączenie drewna Sappan i witaminy E. Dzięki temu usta są miękkie, jedwabiste i nasycone promiennym, głębokim i intensywnym kolorem. Matowy efekt i kolor pozostają nienaruszone i intensywne przez kilka godzin.

Matowe szklane opakowanie jest teraz zwieńczone matową czarną nasadką. Aplikator ma również nowy kształt – delikatnie zakrzywiony, z ostrzejszą niż w poprzedniej wersji końcówką. Zapewnia dzięki temu wygodną, jeszcze bardziej precyzyjną aplikację i równomierne krycie kolorów.

Nowa matowa kolekcja do ust to 12 matowych odcieni Rouge Allure Ink Fusion i 12 odcieni Rouge Allure Ink, z których połowa ma nowy metaliczny efekt. Do tego bogata oferta kolorystyczna, od najbardziej delikatnych, po naprawdę odważne. Mój absolutny ulubieniec to Rouge Allure Ink Fusion w odcieniu 804 Mauvy Nude. Przepiękny fiołkowy róż, który rozkochał mnie w sobie już od pierwszej aplikacji na usta.

Rouge Allure Ink Fusion – 805 Mauvy Nude / Rouge Allure Ink – 218 Plaisir