Hair Rituel by SISLEY Pre-Shampoo Purifying Mask

by

Nasze włosy są niszczone każdego dnia przez zanieczyszczenia. Kurz, pył i dym tytoniowy, które towarzyszą nam na co dzień w życiu w mieście, wpływają na ich stan sprawiając, że stają się coraz bardziej wrażliwe i matowe. Dodatkowo czynniki wewnętrzne takie jak zmęczenie, stres czy nieodpowiednia dieta zaburzają równowagę skóry głowy. Wszystkie te elementy są przyczyną wielu problemów, takich jak nadmierna produkcja sebum, podrażnienia, procesy utleniania oraz “duszenia się” skóry głowy i włosów.

Gama Hair Rituel by Sisley stawia czoło współczesnym zagrożeniom, dba zarówno o kondycję włosów, jak i skórę głowy, proponując: reset dla włosów. Pre-Shampoo Purifying Mask, to maska stworzona zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, która przygotowuje włosy przed myciem, chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

Włosy, a w zasadzie tworząca je keratyna, są wyjątkowo podatne na działanie szkodliwych czynników. Mikrocząsteczki z łatwością osadzają się na włóknach, gromadzą się na włosach i utrudniają działanie produktów pielęgnacyjnych. Pre-Shampoo Purifying Mask uwalnia skórę głowy od substancji, które utrudniają jej oddychanie oraz powodują swędzenie lub podrażnienie. Produkt przywraca włosom naturalną witalność.


#HAIRDETOX

Biała Glinka zawarta w składzie Pre-Shampoo Purifying Mask działa niczym bibułka. Natychmiast absorbuje nadmiar sebum i oczyszcza skórę głowy z toksyn i zanieczyszczeń. Herbata Jawajska przywraca równowagę skórze głowy, zmniejszając wytwarzanie sebum, a tym samym ogranicza częstotliwość potrzeby mycia włosów. Ekstrakt z nasion Selera pomaga ograniczać wnikanie substancji drażniących i toksyn, oczyszczając skórę głowy.

Oczyszczona i ukojona skóra głowy to jednak nie wszystko. Włókna włosów również wymagają uwagi, by mogły być błyszczące i olśniewająco piękne. Biała Glinka działa również na włókna włosów, usuwając zanieczyszczenia oraz pozostałości produktów do stylizacji, które mają niekorzystny wpływ na ich blask. Peptydy z Moringa tworzą ochronny film na włóknach włosów, który izoluje je od zanieczyszczeń. Antyoksydacyjne właściwości wyciągu z liści Karczocha sprawiają, że włosy odzyskują blask i miękkość. Dodatkowo proteiny Bawełny pomagają wzmocnić włosy.

Ochronna maska Pre-Shampoo Purifying Mask oferuje nowe rozwiązanie umożliwiające przygotowanie włosów do mycia, aby były lepiej oczyszczone oraz piękniejsze. Należy ją aplikować przed zastosowaniem szamponu raz lub dwa razy w tygodniu na suche włosy, na poszczególne pasma na całej długości, a także na skórę głowy. Następnie należy ją wmasować w skórę głowy i pozostawić na kilka minut. Po około 10 minutach wystarczy ją spłukać i zastosować szampon. Maska genialnie odświeża i daje uczucie wyjątkowo lekkich, oczyszczonych włosów na dłużej.