NeoNail jesienna kolekcja Mystic Nature

by

Jesienna kolekcja lakierów hybrydowych NeoNail Mystic Nature doskonale wpisuje się w jesienne trendy. To zachwyt nad naturą i jej bogactwem – szczególnie leśnym. Odcienie, jak i nazwy poszczególnych lakierów, zamykają w sobie barwne liście, płynącą w oddali rzekę i delikatny powiew wiatru – czyli wszystkie uroki przyrody. Manicure hybrydowy, który można wykonać na jesień jest pełen ciekawych tonów!

Kolekcja NeoNail Mystic Nature, to 9 kolorów, żywych i stonowanych, głębokich i delikatnych, naturalnych i magicznych. Zielenie, pomarańcze, czerwienie i szarości, które idealnie będziesz mogła dostosować do jesiennego rytmu. Feeria nasyconych barw, która pobudzi wszystkie Twoje zmysły.

Autumn Blessing – słony karmel – to jesienny klasyk, dzięki któremu idealnie podkreślisz nowy sezon

Falling Leaves – głęboki, pomarańczowy odcień – jak liście, które jesienią spadają z drzew

Calm Wind – ciemna, neutralna szarość

Moving River – nasycony, niebieski odcień

Seaside Forest – nieoczywisty odcień zieleni – nieco przygaszony z delikatnie szarymi tonami

Blissful Moment – chłodny beż

Moonlight Flower – subtelnie ciepła, ciemna czerwień

Cosy Shelter – połączenie bordo z delikatną różowo-fioletową barwą

Magic Rose – przepiękny bakłażan

Lakiery mają kremową, gęstą konsystencję, dzięki czemu są mocno napigmentowane i doskonale kryją już po jednej warstwie. Formuła równomiernie aplikuje się na paznokcie, nie rozlewa się na boki i pozwala na precyzyjne pokrycie całej płytki.

Lakiery z kolekcji Mystic Nature ukazują ciekawą i typową dla jesieni głębię koloru. To nasycenie dojrzałych plonów, zmęczonych od słońca liści drzew i obfitości natury. Marka NeoNail zawarła w nowej palecie hybryd wszystko, co przyroda może dać najpiękniejszego. Odcienie są zróżnicowane, stonowane ale i odważne, pasujące do każdej okazji i stworzone na wielkie wyjścia. Znajdziesz tu wszystko co potrzebne do jesiennej stylizacji paznokci.

Autumn Blessing, Moving River, Blissful Moment