SISLEY Blur Expert

by

Technologia HD otacza nas wszędzie. Od wielkiego ekranu po selfie, niedoskonałości są wyretuszowane, kontury idealne a wszystko po to, byśmy wydawali się piękniejsi niż jesteśmy. Jednak w trybie offline i poza ekranem nasza skóra nie jest wyretuszowana. Wraca do rzeczywistości, a wraz z nią powracają nasze małe wady i niedoskonałości. Marka Sisley zainspirowana technologią Ultra High Definition, która występuje w filmie i fotografii, stworzyła puder o innowacyjnej konsystencji, który zapewnia rewolucyjne rezultaty z efektem nieskazitelnej skóry i jednym gestem umożliwia specjalistyczny makijaż fotogeniczny.

Blur Expert wykorzystuje najnowocześniejszą technologię „reflexshine” na bazie aktywnych cząsteczek, które wyłapują światło, aby uzyskać czysty i promienny, naturalny koloryt cery. Aksamitnie miękki, ultralekki i niezauważalny, otula skórę perfekcyjnym woalem, który odbija i rozprasza światło, dając efekt ultra-świetlistego matu.

Puder został stworzony z żywic i gumy z efektem soft-focus, dzięki czemu optymalizuje rozpraszanie światła i wygładza powierzchnię skóry. Ultra czysta nieskazitelna, transparentna i idealna mika zapewnia perfekcyjne rozproszenie światła i tworzy wygładzającą warstwę pozostawiając skórę otuloną subtelnym, idealnie jednolitym woalem. Dodatkowo zaawansowane technologicznie składniki aktywne wyłapują światło, aby uzyskać czysty i promienny naturalny kolor – polimery sferyczne odbijają światło we wszystkich kierunkach, dając efekt wygładzający, który zapewnia idealnie jedwabistą, nieskazitelną cerę; nawilżające cząsteczki tworzą lekką i otulającą warstwę na powierzchni cery zapewniając idealne stapianie się ze skórą i długą trwałość makijażu; ultra-czyste hydrofilowe pigmenty dopełniają formułę, aby wyrównać i ujednolicić koloryt skóry oraz zapewnić idealne krycie.

Puder jest lekki jak piórko, a jego formuła natychmiast stapia się ze skórą. Dzięki innowacyjnej technologii, Blur Expert występuje tylko w jednym kolorze, odpowiednim dla wszystkich odcieni skóry. Jest półtransparentny i absolutnie nie wpływa na kolor podkładu.

Blur Expert pięknie wykańcza makijaż, lekko matuje i przedłuża trwałość podkładu. Może być stosowany bezpośrednio na skórę, aby uzyskać efekt świetlistej, świeżej i naturalnej cery lub na podkład, jako wykończenie makijażu, a także jako retusz w ciągu dnia, aby uzyskać efekt matu, wygładzenia i upiększenia skóry.