EISENBERG Les Essentiels du Maquillage. Makijaż.

by

Marka Eisenberg, do tej pory znana i lubiana za pielęgnację do twarzy i ciała, postanowiła pójść o krok dalej i wzbogacić swoją ofertę o produkty do makijażu. Do niedawna w ofercie marki dostępny był tylko jeden podkład, teraz nie tylko mamy zupełnie nowy podkład, ale również kilka innych podstawowych produktów niezbędnych w codziennym makijażu.


Linia Les Essentiels du Maquillage to projekt, który przygotowywałem przez wiele lat. Naszą ambicją jest zaoferowanie unikalnych i innowacyjnych produktów, łączących pielęgnację i makijaż oraz wykorzystanie naszego know-how, by ukazać naturalne piękno każdej kobiety. 

José Eisenberg


Konceptem linii makijażowej Eisenberg jest ponadczasowy trend „Less is more”. EISENBERG stworzył Les Essentiels du Maquillage, łącząc innowacje high-tech z nowym doświadczeniem kosmetycznym: Idealny mariaż pielęgnacji i makijażu sprawia, że Les Essentiels du Maquillage pielęgnują skórę i z lekkością scalają się z codzienną rutyną każdej kobiety, by natychmiast ujawnić jej piękno.


Korektor punktowy Correcteur Précision

Formuła korygująca cerę, która gwarantuje 8 godzin nawilżenia i likwiduje ślady zmęczenia oraz niedoskonałości na twarzy. Jego płynna, delikatna i lekka tekstura, łącząca Nagietek z Formułą Trio-Moléculaire®, umożliwia odpowiednie krycie i zapewnia świeżą, naturalną i wypoczętą cerę przez cały dzień. Dostępny w 4 odcieniach: 01 ROSÉ, 02 NATUREL, 03 BEIGE oraz 04 PÊCHE.

Korektor Correcteur Précision ma bardzo lekką i delikatną formułę. Już niewielka ilość doskonale kryje drobne niedoskonałości i przebarwienia. Precyzyjny aplikator nakłada idealną ilość produktu do rozprowadzenia. Ja nakładam go głównie pod oczy i zyskuję ładne wyrównanie kolorytu, rozjaśnienie skóry i delikatne rozświetlenie. Delikatnie wklepany opuszkami palców świetnie wtapia się w skórę i absolutnie jej nie obciąża. Może być nakładany przed podkładem lub pudrem, ale również używany do poprawek w ciągu dnia.


Podkład Fond de Teint Correcteur Invisible

Formuła, która pielęgnuje skórę i daje prawdziwą ochronę: ukierunkowane składniki połączone z Formułą Trio-Moléculaire® oraz ochroną SPF 25 działają niczym tarcza skutecznie zabezpieczająca przed czynnikami agresywnymi. Zawiera wyciągi z granatu, które dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym neutralizują wolne rodniki, natomiast olej ze słodkich migdałów odżywia i nawilża. Dostępny w 8 odcieniach: 0L NATUREL LUMINEUX, 0D NATUREL DUNE, 0S NATUREL SABLE, 00 NATUREL, 01 NATUREL PORCELAINE, 02 NATUREL ROSÉ, 03 NATUREL DORÉ, 04 NATUREL HÂLÉ.

Podkład ma lekką, lejącą konsystencję, którą należy dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i błyskawicznie do niej dopasowuje. Już jedna cienka warstwa świetnie koryguje niedoskonałości i wyrównuje koloryt, jeśli Ci jednak mało, możesz nadbudować krycie dokładając kolejną warstwę. Formuła doskonale wtapia się w skórę i tworzy cienki, jednorodny film. Daje efekt ‘drugiej skóry’ i jest nadzwyczaj komfortowa. Podkład pozwala uzyskać niewyczuwalne, naturalne i świeże wykończenie i zapewnia idealną trwałość przez wiele godzin.

Podkład i korektor to tylko wstęp do świetnie zapowiadającej się makijażowej oferty Eisenberg. Na półkach perfumerii możesz również znaleźć: ekspresowy korektor cery Perfecteur Teint Express, dwie mascary Le Mascara Noir i Le Mascara Graphique, a także balsam do ust Baume Fusion. Łatwe w aplikacji i do łączenia, Les Essentiels du Maquillage, mogą uzupełnić wszystkie rytuały piękna i pozwolą Ci stworzyć naturalny i elegancki look na każdą okazję.