NeoNail Aloha Mood I Zrób sobie wakacje.

by

Myślę, że każda z nas ma masę powodów, za które lubi poszczególne pory roku. Jeśli mowa o makijażu czy manicure, to dochodzi do tego fakt, że każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Jesienią i zimą stawiamy na głębokie i ciemne barwy, podczas gdy wiosną i latem możemy oddać się kolorowemu szaleństwu. Brak tu właściwie ograniczeń i zahamowań.

Dla mnie lato, to idealny czas gdy mogę nasycić się mocnymi, energetycznymi kolorami i moimi ukochanymi neonami. Uwielbiam takie odcienie, bo przywodzą na myśl same dobre myśli i pozytywne emocje i zawsze poprawiają nastrój. Do tego bajecznie komponują się z opaloną skórą!

Tegoroczna letnia kolekcja lakierów hybrydowych NeoNail Sunmarine, którą pokazywałam Ci już w tym wpisie >>, to kwintesencja lata. 9 energetycznych odcieni odzwierciedlających młodość i pewność siebie. Każdy z żywiołowych lakierów to nie tylko wyrazisty kolor, ale również beztroska, wolność i odwaga, na którą kiedy możesz sobie pozwolić jak nie teraz!

Jest wśród tej dziewiątki jeden taki, co totalnie zawrócił mi w głowie. Do tego stopnia, że pierwszy raz od kiedy noszę hybrydy (a będą to już chyba ponad 3 lata!) nałożyłam na wszystkie paznokcie jeden kolor! Tylko jeden! To nigdy się nie zdarzyło.. aż do teraz. Przepiękny nasycony i soczysty koralowy Aloha Mood rozkochał mnie w sobie do szaleństwa. Pasuje do każdej stylizacji, przyciąga spojrzenia i wprawia w cudowny wakacyjny nastrój.


Konkurs

Lato to czas, kiedy możesz wreszcie odpocząć od codziennych obowiązków i oddać się wakacyjnej beztrosce. Jeśli masz ochotę do tego fajnie się zabawić, koniecznie weź udział w konkursie zorganizowanym przez markę NeoNail.

Wystarczy, że:

  1. Kupisz 2 lakiery z letniej kolekcji NeoNail Sunmarine
  2. Zachowasz paragon
  3. Wejdziesz na stronę www.zrobsobiewakacje.neonail.pl i opiszesz w kilku zdaniach swoje wymarzone wakacje, wykorzystując w opisie nazwę min. 1 wybranego koloru lakieru z kolekcji NeoNail Sunmarine

Możesz wygrać:

• Codziennie: 3 x 3 wybrane lakiery hybrydowe z kolekcji Sunmarine

• Co tydzień: 10 x letnia koszulka z hasłami nawiązującymi do akcji

• Nagroda główna: 1 x voucher do biura podróży na dowolną wycieczkę o wartości 10 000 zł

Konkurs trwa do 4.08.

Miłej zabawy i powodzenia!