CHANEL L’Eau Micellaire Anti-Pollution Cleansing Water

by

W zeszłym roku marka CHANEL odświeżyła swoją kolekcję produktów do oczyszczania i zaoferowała niezrównane odczucia, skupiając się na zapewnieniu skórze świeżości i komfortu. Kolekcja oczyszczająca Chanel jest przeznaczona dla wszystkich, niezależnie od rodzaju skóry i preferencji w makijażu. Zapewniając wyłącznie pozytywne doznania przekształca usuwanie makijażu w prawdziwą chwilę przyjemności.

W tym roku do kolekcji dołącza nowy produkt – woda micelarna L’Eau Micellaire, składająca się w 96% ze składników pochodzenia naturalnego. Jest świetnym produktem do demakijażu i dla mnie absolutnie niezbędnym elementem codziennej pielęgnacji. Dostosowana do wszystkich rodzajów skóry, nawet najbardziej wrażliwej, L’Eau Micellaire zapewnia doskonałe oczyszczanie i usunięcie makijażu z twarzy, oczu i ust.


Nawilżenie, komfort i ochrona

Wzbogacona o prebiotyczną cząsteczkę, która chroni i równoważy naturalny ekosystem skóry, L’Eau Micellaire nie zaburza naturalnej bariery skóry ani pH naskórka. Bezalkoholowa formuła łączy w sobie dwa morskie składniki aktywne: oczyszczającą niebieską mikroalgę i wzmacniający skórę ekstrakt z solirodu. Wzbogacone w naturalny mechanizm przeciwdziałania zanieczyszczeniom, niebieskie mikroalgi mają moc chroniącą komórki przed mikro-stresem spowodowanym zanieczyszczeniem. Z kolei ekstraktu z solirodu, ze względu na zdolność do samoregulacji poziomu wody, zapewnia podwójne działanie wzmacniające i nawilżające.

Woda micelarna L’Eau Micellaire perfekcyjnie usuwa makijaż i świetnie oczyszcza skórę. Doskonale radzi sobie nie tylko z makijażem twarzy, ale i oczu, wliczając w to eyeliner i mascarę. Zapewnia skórze niezwykle wysoki komfort, a po aplikacji cera jest cudownie odświeżona. L’Eau Micellaire do tego bajecznie pachnie i stosowanie jej podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych sprawia wyjątkową przyjemność.