CHANEL Cruise 2019 Collection. Vision D’Asie: Lumiere Et Contraste.

by

Tworząc najnowszą kolekcję Cruise, Lucia Pica – CHANEL Global Creative Makeup and Colour Designer czerpała inspirację z efektów światła i cienia, jakie zaobserwowała podczas swoich podróży. To drugi rozdział jej hołdu dla Azji Wschodniej, który jest ukształtowany jej ciągłym dążeniem do odkrywania nieznanych dotąd zjawisk optycznych. Skupiając swój nienasycony wzrok na detalach fotografowanych na ulicach Tokio i Seulu, Lucia zauważa energię i wielobarwność, które jeszcze bardziej widoczne są podczas gry świateł.

W kolekcji Cruise 2019 satynowe tekstury są używane do delikatnego rzeźbienia rysów twarzy. Zgodnie z zamiłowaniem do kontrastów i aby uzyskać spektakularny efekt, Lucia łączy różne odcienie i faktury z intrygującymi akcentami o wysokim połysku.

Delikatne konturowanie twarzy rozpoczyna się od duetu pudrów Duo Bronze Et Lumiere. Na ten dwuczęściowy puder składa się matowy brązer i opalizujący rozświetlacz, które delikatnie podkreślają kontury i rozświetlają. Do wyboru masz dwie harmonijnie skomponowane wersje kolorystyczne: brzoskwiniowo-beżowy Claire oraz złoto-czekoladowy Medium. Puder pięknie wygląda na skórze, zapewnia efekt świetlistej cery przez nadanie jej letnich odcieni.

Claire

Medium

Półprzezroczysty cień do powiek Ombre Premiere Gloss dodaje nowoczesnego blasku, a według Lucii blask na oku latem to absolutne must have! Możesz użyć go solo, aby mocno rozświetlić spojrzenie. To świetny i szybki makijaż na co dzień. Wieczorem dodaj czarną kreskę, mocno wytuszuj rzęsy i jesteś gotowa na większe wyjście. Gloss również świetnie łączy się z pudrowymi formułami, możesz więc dodatkowo pokusić się o dodanie koloru albo wykonturowanie powieki. Do wyboru masz dwa odcienie: złocisty Solaire oraz srebrzysty Lunaire, który możesz podejrzeć na moich zdjęciach.

Połysku nie może zabraknąć również na ustach, to zasługa pomadki Rouge Coco Flash. Momentalnie zapewnia intensywny i błyszczący efekt makijażu. Dzięki delikatnie sunącej po skórze, topniejącej i ultranawilżającej formule łatwo nałożyć ją na usta jednym pociągnięciem. Po zetknięciu się z ustami formuła pomadki przeobraża się w błyszczący olejek, zapewniając uczucie absolutnego komfortu. W kolekcji Cruise 2019 znajdziesz ją między innymi w zgaszonym różowo-fioletowym odcieniu Contraste.

Dopełnij swój wakacyjny look za pomocą nowych pastelowych lakierów do paznokci Le Vernis : Afterglow (beżowy ze złotymi drobinkami), Purple Ray (różo-fioleto-szary), Open Air (lawendowy fiolet).

Łatwość aplikacji jest kluczowa w każdym elemencie kolekcji Cruise 2019. Znajdziesz w niej wyszukane tekstury, a nacisk na grę kontrastów i technikę warstwowego nakładania kolorów zapewni Ci beztroskie eksperymenty i możliwość zabawy makijażem. Ta gra toczy się tutaj przede wszystkim pomiędzy subtelnymi konturami i akcentami o wysokim połysku.