SISLEY Sisleÿa L’Integral Anti-Age Anti-Wrinkle Concentrated Serum

by

Z wiekiem struktura skóry traci jędrność, skóra traci elastyczność i stopniowo zaczynają się pojawiać zmarszczki. Występujący w skórze kolagen ulega stopniowej degradacji. Pewnych zmian nie jesteś w stanie uniknąć, ale możesz spowolnić proces starzenia się skóry, dostarczając jej tego co dla niej najlepsze. Marka Sisley ma swoje sposoby na walkę z upływającym czasem i regularnie wprowadza do swojej oferty produkty, które mogą stać się Twoim sprzymierzeńcem w walce o zadbaną skórę.

W 2016 roku Dział Badawczy Sisley zaprezentował produkt Sisleÿa L’Integral Anti-Age >> i skupił się w nim na epigenetycznych czynnikach, które mają wpływ na uwidacznianie się oznak starzenia skóry. Od tamtej pory produkty linii Sisleÿa L’Integral Anti-Age wykorzystują technologiczne innowacje w formułach zawierających unikatową kompozycję składników aktywnych, które oddziałują na cykl życiowy komórek. Wprowadzając w 2018 roku serum Sisleÿa L’Integral Anti-Age Firming Concentrated Serum >>, marka Sisley kontynuuje swoje badania epigenetyczne, nawiązując do źródła starzenia behawioralnego, a w tym roku łączy swoją ekspercką wiedzę o procesach redukcji zmarszczek w formule nowego serum Sisleÿa L’Integral Anti-Age Anti-Wrinkle Concentrated Serum.

Rok 2019 to ważny punkt zwrotny w walce z widocznymi oznakami starzenia. Dział Badawczy marki Sisley osiągnął sukces, optymalizując produkcję kolagenu, aby widocznie wygładzić skórę i zmniejszyć liczbę zmarszczek. Nowe serum to podwójna innowacja, która przywraca mechanizmy charakterystyczne dla młodej skóry. Aktywne serum o kompleksowym działaniu przeciwzmarszczkowym, które koncentruje się na dwóch zupełnie nowych zadaniach: wznowieniu produkcji kolagenu u źródeł oraz regeneracji macierzy pozakomórkowej.

Wznowienie pracy kluczowych mechanizmów młodej skóry poprzez pobudzenie produkcji kolagenu, to zasługa nowego składnika aktywnego – ekstraktu z ziaren Kakao odmiany Porcelana, który przywraca i pobudza produkcję oraz syntezę kolagenu, która uległa wyciszeniu na skutek negatywnych czynników behawioralnych oraz procesu starzenia.

Ponadto formuła nowego serum Sisleÿa wnika głęboko w skórę, aby oddziaływać na macierz pozakomórkową na trzech poziomach, dzięki czemu kompleksowo przeciwdziała zmarszczkom: stymuluje – ekstrakt z peptydów sojowych zwiększa aktywność fibroblastów, aby poprawić gęstość skóry i pomóc uzyskać intensywne globalne działanie przeciwzmarszczkowe, a ekstrakt z drożdży z agawy błękitnej wspomaga syntezę kwasu hialuronowego i odżywia skórę od wewnątrz; chroni i wzmacnia – ekstrakt z liści białej wierzby chroni włókna skóry właściwej przed wolnymi rodnikami, spowalniając jednocześnie degradację kolagenu i elastyny, dzięki czemu powstaje mniej zmarszczek, bogaty w taniny ekstrakt z dzikiej róży potęguje działanie ekstraktu z liści białej wierzby oraz chroni skórę przed stresem oksydacyjnym, który powodowany jest przez zanieczyszczenie środowiska i stresujący styl życia, a nawilżający i nadający miękkości skórze ekstrakt z Irysa chroni kwas hialuronowy, którego syntezę wzmacnia ekstrakt z drożdży z agawy błękitnej; organizuje i restrukturyzuje – formułę dopełnia ekstrakt z peptydów sojowych, który wspomaga prawidłową organizację włókien kolagenu i zapewnia ich właściwe funkcjonowanie. Przekłada się to na widocznie mniejszą liczbę zmarszczek na powierzchni skóry.

Serum ma delikatnie żelową konsystencję, która idealnie spisuje się podczas ciepłych miesiący. Jest bardzo przyjemnie odświeżająca. Idealnie rozprowadza się na skórze, doskonale z nią łączy i daje jej cudowne ukojenie. Wchłania się ekspresowo, pozostawiając po sobie uczucie nawilżenia i idący za nim ogromny komfort. Sprawia, że cera jest matowa i aksamitna, zapewniając wrażenie naturalnie nagiej skóry. Skóra natychmiast po aplikacji jest wygładzona. Drobne zmarszczki i linie zdają się być wypełnione od zewnątrz, a kontur twarzy wydaje się uniesiony. Po dwóch miesiącach regularnego stosowania następuje widoczna redukcja linii i drobnych zmarszczek, stają się mniej wyraźne, a cera jest  odświeżona i promienna.