NeoNail Sunmarine Collection

by

Z wielkim wytęsknieniem co roku wypatruję letnich kolekcji. Mam ogromną słabość do soczystych, nasyconych i zwariowanych odcieni, a takich w tym okresie nie brakuje. Ponadto lato to czas tak długo na ogół wyczekiwanego urlopu, kiedy codzienne obowiązki schodzą na dalszy plan, ustępując miejsca wakacyjnej beztrosce, szaleństwom i spontanicznej zabawie. A to oznacza absolutną wolność i brak zasad, również w świecie manicure.

Morska bryza, gorący piasek, koktajle z palemką, długie, ciepłe noce i dni wypełnione słońcem… Właśnie ten niepowtarzalny klimat towarzyszący letniemu wypoczynkowi stał się inspiracją dla stworzenia nowej kolekcji lakierów hybrydowych NeoNail Sunmarine. 9 energetycznych odcieni odzwierciedlających młodość i pewność siebie. Każdy z żywiołowych lakierów to nie tylko wyrazisty kolor, ale również beztroska, wolność i odwaga, na którą kiedy możesz sobie pozwolić jak nie teraz!

Summer Hero – neonowy pomarańcz

Aloha Mood – intensywny koral

Hot Crush – ostra, intensywna czerwień

Keep Pink – neonowy róż

Wear Bikini – soczysty fiolet

Endless Night – głęboki odcień fioletu

Cool Breeze – nasycony morski kolor

Water Kiss – intensywny turkus

Sunshine Princess – intensywny żółty

Lakiery są fantastycznie napigmentowane i w większości przypadków już jedna warstwa daje doskonałe krycie, a druga wyrównuje ewentualne bardzo drobne niedociągnięcia. Formuła świetnie i równomiernie aplikuje się na paznokcie, nie rozlewa się na boki i pozwala na precyzyjne pokrycie całej płytki.

od dołu: Cool Breeze, Wear Bikini, Endless Night, Aloha Mood, Water Kiss, Summer Hero, Hot Crush, Keep Pink

Kilka ostatnich kolekcji NeoNail tak bardzo trafiło w mój gust, że byłam pewna że lepiej już być nie może. Ależ się myliłam! Z Sunmarine NeoNail znów pozamiatał! Uwielbiam takie odcienie do szaleństwa. Są mega energetyczne, wesołe, radosne i bardzo optymistyczne. Do tego genialnie komponują się z wakacyjną opalenizną! Trudno wybrać z takiej ekipy faworyta, ale na widok jednego z nich wyjątkowo mocno zaświeciły mi się oczyska. Aloha Mood! Co to za kolor – koral!

Aloha Mood + Water Kiss

Przed urlopem warto zadbać nie tylko o piękny, ale przede wszystkim o trwały manicure. Wszystko po to byś mogła w pełni oddać się wakacyjnym szaleństwom, bez zmartwień o nieestetyczne zadrapania czy odpryski. Lakiery hybrydowe, to doskonałe rozwiązanie, bo gwarantują trwały i estetyczny manicure do 3-4 tygodni. W kolekcji Sunmarine znajdziesz cudownie letnie odcienie, którą doskonale uzupełnią każdą Twoją wakacyjną stylizację.