CHANEL N°5 L’Eau In-Shower Gel & Fresh Lotion

by

Marka Chanel wyraża i interpretuje swoje zapachy na wiele sposobów i dodając do nich uzupełniającą pielęgnację, za każdym razem zmienia tę pozornie zwyczajną czynność w najprawdziwszy rytuał. W zeszłym roku do wody N°5 L’Eau, pełnej świeżości interpretacji kultowej Piątki, dołączył spray do ciała N°5 L’Eau All-Over Spray oraz krem do rąk N°5 L’Eau On Hand Cream >>. W tym roku z kolei, nowym sposobem na noszenie zapachu zostały żel pod prysznic oraz balsam do ciała.


N°5 L’Eau In-Shower Gel

Świeży żel pod prysznic o lekkiej, żelowej konsystencji, to idealny sposób na cudowne rozpoczęcie lub zakończenie dnia. Otula ciało delikatną pianą i budzi wszystkie zmysły delikatnym i eleganckim zapachem na skórze. Zapewnia moment prawdziwej przyjemności, relaksu i dobrego samopoczucia.


N°5 L’Eau Fresh Lotion

Nawilżające mleczko do ciała o niesamowicie świeżej i komfortowej konsystencji, niepozostawiające na skórze tłustego wykończenia. Lekka formuła gładko rozprowadza się na skórze, ekspresowo wchłania i nawilża. Czyni skórę satynowo miękką i gładką i jeszcze mocniej akcentuje obecność zapachu na ciele.

Oba produkty podtrzymują więź z kompozycją i dają więcej możliwości rozkoszowania się ulubionym zapachem. Zarówno żel, jak i mleczko, możesz stosować samodzielnie lub w połączeniu z perfumami, aby jeszcze bardziej podkreślić ich obecność na skórze. Dzięki przyjaznym podróżom opakowaniom, z praktyczną obrotową zakrętką, mogą stać się idealnym towarzyszem Twoich wakacyjnych wojaży.