NeoNail Liberté

by

Najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych NeoNail Liberté to osiem pięknych, pastelowych odcieni, które doskonale uzupełnią każdą wiosenną stylizację. Takie odcienie cudownie prezentują się na opalonej skórze i wspaniale wyglądają w promieniach słońca. Jednak w tym sezonie te delikatne barwy zyskują specyficzną, drapieżną otoczkę.

Kolekcja Liberte to kolekcja wprost stworzona dla fanek pastelowych paznokci, które nie lubią nudy. To już nie słodkie odcienie pudrowego różu i baby blue, a przekorne, pastelowe wydanie szalonego fioletu, intensywnej fuksji, naturalnej zieleni czy błękitu. Fuksjowy Lady Liberty, drapieżnie różowy Crazy Fantasy, fioletowy Free Spirit, słonecznie żółty Funky Soul, subtelnie zielony Wild Nature, stalowy Eternal Bliss, rajsko niebieski Sweet Paradise, a może niebiańsko błękitny Divine Blue. Sama zdecyduj co Ci aktualnie w duszy gra.

Lakiery mają kremową, idącą w kierunku gęstej konsystencję, dzięki czemu mają bardzo mocną pigmentację i doskonale kryją już po jednej warstwie. Druga wyrównuje ewentualne bardzo drobne niedociągnięcia i fantastycznie dodaje kolorom jeszcze większej głębi. Formuła równomiernie aplikuje się na paznokcie, nie rozlewa się na boki i pozwala na precyzyjne pokrycie całej płytki.

od góry: Funky Soul, Crazy Fantasy, Lady Liberty, Sweet Paradise, Divine Blue, Free Spirit, Eternal Bliss, Wild Nature

Jak zwykle miałam ogromny problem z wyborem kolorów do pierwszej stylizacji. To znów kolekcja idealnie trafiająca w mój gust, co nie ułatwia sprawy przy wyborze faworytów. Ostatecznie postawiłam na połączenie Funky Soul i Free Spirit, które wpadły mi w oko już podczas malowania wzorników. Intuicja mnie nie zawiodła, okazało się że to duet doskonały. Za każdym razem gdy spoglądam na swoje paznokcie szeroko uśmiecham się sama do siebie.

Kolekcja Liberte to cudownie świeże odcienie, które idealnie wpisują się w wiosenną aurę. Optymistyczne i radosne, ale jednocześnie niepozbawione pazura. Ponadczasowe, choć idealnie wpisują się w panujące obecnie trendy. Pięknie komponują się z opalenizną i stanowią fantastyczne dopełnienie wiosennych stylizacji.