SISLEY Sisleÿa L’Integral Anti-Age Firming Concentrated Serum

by

W 2010 roku, marka Sisley stworzyła Sisleÿa Global Firming Serum, aby zapewnić globalne rozwiązanie kobietom, których skóra traci sprężystość i staje się mniej jędrna. 6 lat później, w 2016 roku, wprowadzając krem Sisleÿa L’Intégral Anti-Age, Dział Badawczy Sisley skupił się na epigenetycznych czynnikach, które mają wpływ na uwidacznianie się oznak starzenia skóry. W zeszłym roku Sisley zrobił kolejny krok do przodu i eksplorując źródło starzenia behawioralnego na poziomie komórkowym, stworzył nowe serum Sisleÿa L’Intégral Anti-Age Firming Concentrated Serum.

Po raz pierwszy intensywnie działające serum zapewnia niespotykany dotąd efekt ujędrnienia, oddziałując na fizjologię skóry na dwa nowe sposoby. Po pierwsze, Firming Concentrated Serum oddziałuje na produkcję enzymu, który zapewnia właściwe funkcjonowanie elastyny. Nowy aktywny składnik marki Sisley ma za zadanie pobudzić i wznowić jego aktywność, stłumioną wcześniej przez negatywne czynniki oraz proces starzenia. Po drugie, przenika skórę i ją wypełnia, aby przywrócić jej odpowiednie napięcie. Phyto-Complexe Pro-Firm 7 – zupełnie nowa kompozycja 7 silnie działających ekstraktów roślinnych, wzmacnia wewnętrzną strukturę komórki, poprawia gęstość, sprężystość i napięcie skóry.

Serum ma brać pod uwagę przeszłość skóry i przywracać jej mechanizmy młodości i opóźniać widoczne oznaki starzenia. Intensywne oddziaływanie na każdym poziomie skóry właściwej ma reaktywować jej siły napięcia, dzięki czemu jędrność charakterystyczna dla młodej skóry ma zostać przywrócona.

Formuła serum zawdzięcza swoją innowacyjną konsystencję technologii „Gel Trap” – emulsji typu woda w oleju ze szczególnie wysoką zawartością wody. Zawiera mikro krople wody w żelu, zawieszone w fazie olejowej, dzięki czemu zapewnia świeże i bardzo przyjemne doznania. Jest lekka i delikatna, jednocześnie na tyle treściwa że daje skórze optymalne nawilżenie i duży komfort. Przyrównałabym ją do delikatnie śmietankowej emulsji, która świetnie się wchłania i pozostawia po sobie jedwabiste wykończenie. Powierzchnia skóry natychmiast po aplikacji jest ładnie wygładzona i od razu można przystąpić do aplikacji kremu.

Serum L’Integral Anti-Age to podwójna innowacja, która została opracowana by wzmocnić reakcje charakterystyczne dla młodej skóry i przeciwstawić się grawitacji. Zapewnia idealną równowagę między uczuciem modelowania i natychmiastowego ujędrnienia w przyjemnej, komfortowej konsystencji. Po kilku tygodniach stosowania widoczne jest na skórze działanie napinające i delikatnie poprawiony owal twarzy. Skóra jest bardziej jędrna, gęsta i lepiej napięta.

Sisleÿa to intensywnie skoncentrowana, zaawansowana technologicznie i najbardziej luksusowa linia pielęgnacyjna marki Sisley. Jeśli więc szukasz dla swojej skóry tego co najlepsze, to lepiej trafić nie mogłaś!