NeoNail Cat Eye 5D

by

Lakiery magnetyczne to jeden ze sposobów na szybki i efektowny manicure. Marka NeoNail posiada w swojej ofercie kilka lakierów hybrydowych Cat Eye oraz Cat Eye 5D, do których dołączyły niedawno 4 nowe odcienie. Teraz każda z nas ma jeszcze więcej możliwości na urozmaicenie swoich stylizacji.

Magnetyczne lakiery hybrydowe wypełnione są mnóstwem drobinek, z których możesz ułożyć fantazyjne wzory na paznokciach za pomocą magnesu. Połyskująca barwna poświata tworzy efekt przepięknego ‚kociego oka’. Spośród nowości do wyboru masz następujące kolory:

Birman – niebieskie refleksy

Ceylon – żółte refleksy

Abyssinian – różowo-fioletowa smuga

Singapura – niebiesko-fioletowe przejście barw

Lakiery Cat Eye 5D najbardziej spektakularnie wyglądają na czarnym lakierze, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nałożyła je na inny odcień. Postępujesz podobnie jak w przypadku tradycyjnego manicure hybrydowego, czyli po przygotowaniu i odtłuszczeniu płytki, nakładasz bazę i dwie warstwy ‘kolorowego’ lakieru. Po utwardzeniu drugiej warstwy, aplikujesz jedną cienką warstwę lakieru Cat Eye i zanim włożysz dłoń do lampy, za pomocą magnesu tworzysz wzroki według własnego uznania. Dopiero gdy uzyskasz zadowalający efekt, utwardzasz lakier w lampie. Na wierzch nakładasz oczywiście standardowo Top.

od lewej: Ceylon, Birman, Abyssinian, Singapura

Do stworzenia efektu ‘kociego oka’ niezbędny jest magnes. W ofercie NeoNail znajdziesz mocny dwustronny magnes, który składa się z dwóch końcówek – prostokątna przyciąga opiłki, okrągła je odpycha. Stosując go do lakierów hybrydowych z serii Cat Eye, wykonasz unikatowe stylizacje, a magnetyczne drobinki będą bajecznie lśniły na Twoich paznokciach.

Cat Eye 5D Abyssinian nałożony na czarny lakier Pure Black