NeoNail Shine like a diamond

by

Mam ogromną słabość do blasku na paznokciach, bo fantastycznie urozmaica każdy manicure. Nie posiadam niestety większych zdolności plastycznych i malowanie precyzyjnych wzorków wykracza poza moje możliwości, a lubię gdy na paznokciach coś się dzieje. Dodanie blasku jest najprostszą i najszybszą metodą na ozdobienie każdej stylizacji.

Kolekcja NeoNail Diamonds Collection to 7 kolorów obsypanych drobnym brokatem, które dodadzą nieziemskiego blasku i pozwolą stworzyć hipnotyzujące stylizacje w stylu glamour. Każda z nas może zabłyszczeć tego karnawału!

Sugar Queen –  brokat zanurzony w srebrze – klasyka, która świetnie podkreśli Twój karnawałowy look

Iconic Style – piękne złoto w brokatowej oprawie – nie mniej klasyczne jak srebro

Miss Diva – brokatowe bordo

Electric Woman – w głębokiej zieleni zatopione zostały lśniące drobiny, przypominające iskrzące diamenty

Diamond Angel – skąpany w brokacie turkus

Evening Star – brokatowa skrząca niebieskość

Prima Donna – brokatowy fiolet

Wszystkie lakiery mają świetną pigmentację i naładowane są błyszczącymi drobinkami po same brzegi. Już jedna warstwa daje piękne równomierne krycie. Ja jednak z przyzwyczajenia zawsze nakładam dwie i tyle właśnie możesz zobaczyć na moich paznokciach.

od dołu: Prima Donna, Evening Star, Iconic Style, Miss Diva, Sugar Queen, Electric Woman, Diamond Angel

W mojej stylizacji postawiłam na złoto. Bardzo ostatnio polubiłam się ze złotą biżuterią, więc odcień Iconic Style był moim pierwszym wyborem. Połączyłam go z dwoma nudziakami – Innocent Beauty oraz Warming Memories.

Kolekcja Diamonds to piękny lśniący dodatek, który urozmaici absolutnie każdy manicure. Jest jak biżuteria dla dłoni. Tak naprawdę niewiele potrzeba by z jej udziałem stworzyć przyciągającą uwagę i spojrzenia stylizację. Każdy z odcieni ozdabia paznokcie spektakularnym blaskiem i stanowi idealne uzupełnienie stylizacji karnawałowych.


KONKURS

Jeśli i Ty masz ochotę zabłyszczeć i hasło ‚Shine like a diamond’ jest bliskie Twemu sercu, koniecznie weź udział w konkursie zorganizowanym przez markę NeoNail oraz Apart. Wystarczy, że:

  1. Kupisz produkty NeoNail za minimum 50 zł
  2. Zachowasz dowód zakupu
  3. Udostępnisz na Facebooku lub Instagramie NeoNail swoje zdjęcie, na którym pokażesz jak lśnisz. W opisie pod zdjęciem dokończ zdanie „Kobieta jest jak diament, gdy…” i dodaj hasztag #neonailxapart

Możesz wygrać:

  • 3 x gwiazdorską sesję zdjęciową oraz atrakcyjne nagrody od APART i NeoNail oraz voucher wartości 1000 zł do APART i voucher o wartości 500 zł od NeoNail
  • 5x voucher o wartości 500 zł od APART
  • 5x  voucher o wartości 500 zł od NeoNail

Miłej zabawy i powodzenia!