NeoNail Christmas Set Exclusive

by

Grudzień to zaraz po wiosennych miesiącach mój ukochany czas w roku. Uwielbiam ten przedświąteczny okres, atmosferę i nastrój jaki bez wyjątku ogarnia wszystkich. Jest w tym coś cudownego i magicznego. Nawet zakupy sprawiają większą frajdę, choć nie znoszę tłumów w sklepach i zawsze mam problem z wyborem prezentów. Jeśli Ty masz podobnie, pokażę Ci dziś propozycję na prezent dla bliskiej Ci kobiety. Siostra, mama, przyjaciółka, siostrzenica, bratanica, córka.. możesz podarować Jej w prezencie perfekcyjny manicure.

Christmas Set Exclusive marki NeoNail to fantastyczny zestaw zarówno dla osób dopiero zaczynających przygodę z manicure hybrydowym, ale nie tylko. Znajdziesz w nim niedostępną w regularnej sprzedaży lampę LED 36/48W, ponadto 5 mini lakierów hybrydowych, bazę Hard Base, top Hard Top i inne akcesoria niezbędne do wykonania manicure:

1 x Nail Cleaner 50 ml

1 x Acetone UV Gel Polish Remover 50 ml

1 x Tampon z waty celulozowej 12 warstw – 250 szt.

1 x Pilnik szary łódka 100/180

1 x Polerka fioletowa łódka 100/180

1 x Zestaw wodnych naklejek

Lakiery, które znalazły się w zestawie, to Shiny Rose, Hot Cocoa, Raspberry Red, Dark Cherry oraz Lush Green. Każdy jeden idealnie spisze się w świątecznej stylizacji, ale do mnie wyjątkowo mocno w tym świątecznym czasie macha wszystko co jest w odcieniach czerwieni i zieleni, a te kolory bardzo się marce NeoNail udały! Raspberry Red i Lush Green to kwintesencja Świąt i od razu wiedziałam że właśnie ta dwójka zagości w moim manicure w pierwszej kolejności.

od lewej: Lush Green, Dark Cherry, Hot Cocoa, Raspberry Red, Shiny Rose

Oba lakiery mają świetną pigmentację przyjemną kremowo-żelową formułę. Pełne i równomierne krycie dają po dwóch cienkich warstwach i dokładnie tyle możesz zobaczyć na moich paznokciach. Moją stylizację urozmaiciłam dodatkowo wodnymi naklejkami, żeby było jeszcze bardziej świątecznie.

 

Jeśli szukasz inspiracji na prezent świąteczny dla kogoś bliskiego, to Christmas Set Exclusive będzie doskonałym wyborem, bo spełnia wszystkie warunki prezentu idealnego. Na stronie NeoNail >> do wyboru masz również inne zestawy, a dodatkowo do północy kupisz je 20% taniej. Jedyne co musisz zrobić to dokonać wyboru. Nic nie stoi też na przeszkodzie byś podarowała taki upominek samej sobie.