CHANEL Rouge Allure 2018

by

Marka Chanel już przy okazji jesiennej kolekcji Apotheosis, Le Mat de Chanel >> pokazała że ten sezon należy do matowych formuł. Aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość tego wykończenia wprowadziła również kolekcję produktów do ust Rouge Allure 2018. To współczesna wersja matu w wydaniu między innymi dobrze już znanych pomadek Rouge Allure Velvet, które w czterech nowych odcieniach zachwycają gładkością i trwałością. Ponadto w kolekcji znalazły się dwie zupełnie nowe formuły, prezentujące nowy wymiar koloru i matowego wykończenia – Rouge Allure Velvet Extreme oraz Rouge Allure Liquid Powder.

Lucia Pica, Dyrektor Kreatywna CHANEL, nie lubi swoistego zamykania w ramy i rozgraniczania kolorów na dzienne i wieczorowe. Pragnie by każda kobieta była wolna i aby dokonywała swoich wyborów niezależnie od ogólnie przyjętych norm czy okoliczności. Dlatego, abyś i Ty nie musiała się ograniczać i mogła dopasować kolor wyłącznie do własnego gustu, w kolekcji Rouge Allure 2018 znalazło się aż 20 odcieni. Od delikatnych róży i beży, poprzez ogniste czerwienie i pomarańcze, aż po odcienie burgundowe. Założę się, że trudno Ci będzie ograniczyć się tylko do jednego!


Rouge Allure Velvet Extreme – ekstremalny mat

Ekstremalnie matowe pomadki w 6 kolorach dają efekt drugiej skóry i mają komfortową formułę, która zapewnia intensywny i długotrwały efekt. Pomadka ta sprawia że usta, choć spowite ekstra-matowym wykończeniem, są miękkie i nawilżone.

Niezwykła moc koloru to zasługa ultra drobnych, mocno skoncentrowanych pigmentów, które w połączeniu z między innymi naturalnym pudrem ryżowym zapewniają mocny matowy efekt, jednocześnie nie szczędząc ustom uczucia miękkości i gładkości. Dodatkowo unikalny kompleks złożony z zielonej herbaty Matcha, olejku migdałowego i witaminy E zapewnia komfort i chroni usta przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego.

Przy okazji premiery kolekcji Rouge Allure, po raz pierwszy w historii, marka Chanel odkrywa na nowo opakowania pomadek Rouge Allure i prezentuje je nowoczesnym w matowym wydaniu.


Rouge Allure Liquid Powder – mat w płynie

Nowa generacja płynnego matowego koloru zapewnia ustom wyjątkowe doznania. Oferuje długotrwały makijaż o delikatnie pudrowym, matowym wykończeniu oraz unikalny efekt ‘blur’. Gąbeczkowy aplikator zintegrowany z kolorowym, miękkim, aksamitnym w dotyku opakowaniem, zapewnia łatwą i szybką aplikację. Gęsta formuła uwalnia się po delikatnym ściśnięciu opakowania i zaskakująco lekko ślizga się po ustach i je wygładza. Sensoryczna tekstura daje wrażenie drugiej skóry i zapewnia komfort i lekkość. Po zastygnięciu utrzymuje się na ustach przez kilka godzin, nie wysuszając ich ani nie ściągając.

Rouge Allure Liquid Powder wyróżniają się 6 żywymi kolorami i modulowaną intensywnością. Ultra drobne pigmenty pozwalają uzyskać intensywne odcienie, a zmiękczające olejki przepuszczające światło zapewniają ich optymalne rozłożenie. Ponadto nadają pomadce miękką i aksamitną konsystencję.


Rouge Allure Velvet – świetlisty mat

Mocna pigmentacja i gładka, bajecznie aksamitna formuła to niewątpliwe zalety dobrze już znanych pomadek Rouge Allure Velvet. W kolekcji Rouge Allure 2018 znalazło się 8 odcieni, z których 4 są zupełnie nowe.

Pomadki doskonale się rozprowadzają, dają pełne krycie i już za jednym pociągnięciem pokrywają usta soczystym kolorem. Aksamitna formuła podnosi i podkreśla śmiałość koloru jeszcze bardziej. Łączy w sobie zalety matu i subtelnego blasku i podkreśla usta komfortowym i delikatnie świetlistym matowym wykończeniem.

W jesiennej edycji limitowanej, aby jeszcze bardziej podkreślić matowe wykończenie kolekcji Rouge Allure 2018, marka Chanel stworzyła limitowaną edycję opakowania, zamieniając je z błyszczącego na matowo-czarne.

Kolekcja Rouge Allure 2018 to prawdziwa gratka dla fanek pięknie podkreślonych intensywnym kolorem ust. Niezależnie od tego na którą formułę się zdecydujesz możesz liczyć na superkryjący kolor i trwały, matowy efekt już za pierwszym pociągnięciem.

Rouge Allure Velvet Extreme: 102 Modern110 Impressive, 112 Idéal, 114 Épitome, 116 Extrême118 Éternel

Rouge Allure Liquid Powder: 950 Plaisir, 952 Évocation, 954 Radical, 956 Invincible, 958 Volupté 960 Avant-Gardiste

Rouge Allure Velvet: 66 L’Indomabile, 67 Peaceful, 68 Émotive, 69 Abstrait, 70 Unique

 

Rouge Allure Velvet Extreme Impressive

Rouge Allure Liquid Powder 950 Plaisir

Rouge Allure Velvet 67 Peaceful