NeoNail Cashmere Women + Akcja Moja Kolekcja NeoNail

by

Letnie energetyczne stylizacje kilka tygodni temu musiały ustąpić miejsca klimatycznym jesiennym zestawieniom. Uwielbiam wiosnę i lato za zwariowane kolorowe szaleństwo i brak zasad, ale jesieni uroku również odmówić nie umiem. Ma w sobie jakąś tajemniczość, elegancję i klasę. To swoista klasyka, w której każdy powinien umieść się odnaleźć.

Jesienna kolekcja lakierów hybrydowych NeoNail Cashmere Women została zainspirowana przez sensualność, miękkość i piękno kaszmiru. Co jak co, ale lepszej jesiennej inspiracji wyobrazić sobie chyba nie można. 7 nieoczywistych odcieni, które natychmiast wprowadzą Cię w magiczny nastrój jesieni.

Velvet Lips – przygaszony malinowy róż

Sensual Dream – ciemny burgund

Blushing Cheek – ciemna wiśnia

Magnetic Look – przepiękny głęboki fiolet

Warming Hug – ciepła szarość

Soft Touch – klasyczny beż z domieszką szarości

Vanilla Skin – krem

Cała siódemka ma mocną pigmentację i kremową konsystencję. Lakiery doskonale kryją już po jednej warstwie, a druga wyrównuje ewentualne bardzo drobne niedociągnięcia i fantastycznie dodaje kolorom jeszcze większej głębi. Formuła świetnie i równomiernie aplikuje się na paznokcie, nie rozlewa się na boki i pozwala na precyzyjne pokrycie całej płytki.

od góry : Vanilla Skin, Velvet Lips, Magnetic Look, Soft Touch, Warming Hug, Blushing Cheek, Sensual Dream   

Miałam ogromny problem z wyborem zwycięskich kolorów do stylizacji. Mocne bordo, ciepła szarość, a może obłędny magnetyczny fiolet? Nie mogłam oprzeć się wiśniowemu Blushing Cheek. Do towarzystwa dobrałam mu Soft Touch. Nie noszę na ogół takich ciemnych odcieni na paznokciach. Lubię bardziej szalone stylizacje, ale to nieoczywiste i dość jednak klasyczne zestawienie bardzo mi się podoba.

 


Moja Kolekcja NeoNail

Od kilku tygodni trwa akcja Moja Kolekcja NeoNail, której celem jest stworzenie unikatowej kolekcji lakierów. Kolekcja ma w piękny sposób zwieńczyć rok 2018. W pierwszym etapie projektu wybrana została nazwa – Diamonds Collection – i tak właśnie będzie się nazywać najnowsza kolekcja NeoNail. Drugi etap miał za zadanie wyłonić oficjalną twarz Mojej Kolekcji NeoNail. Fanki zdecydowały, że Ambasadorów Diamonds Collection będzie kilku i zgodnie z ich życzeniem zostały nimi wszystkie gwiazdy NeoNail – Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Julia Wieniawa oraz Dawid Woliński.

Nadszedł czas na najważniejszą decyzję, czyli wybór kolorów! Możesz wybrać 4 z proponowanych przez NeoNail 8 odcieni. Kolory, które zdobędą najwięcej głosów znajdą się w nowej kolekcji! Kolory i zasady akcji Moja kolekcja NeoNail możesz podejrzeć na stronie https://mojakolekcja.neonail.pl/

Do dzieła! Ja już swoją czwórkę wybrałam! Teraz pora na Ciebie.