CHANEL pielęgnacyjna linia Gabrielle Chanel

by

Gabrielle Chanel to były bez wątpienia najbardziej wyczekiwane perfumy zeszłego roku. Zapach będący opowieścią o samej Gabrielle Chanel, o kobiecie jaką była, zanim stała się Coco. To ukłon w kierunku współczesnych młodych kobiet, które są otwarte, odważne, radosne i odrobinę niepokorne. Jeśli się do nich zaliczasz i Gabrielle Chanel >> wpisuje się w scenariusz Twojej bajki, to na pewno ucieszy Cię wiadomość że do wody perfumowanej dołączyły niedawno 3 nowe produkty. Teraz masz jeszcze więcej możliwości rozkoszowania się ulubionym zapachem.


Żel pod prysznic Gel moussant

Pieniący się żel pod prysznic o czysto kwiatowych nutach zapachu Gabrielle Chanel, to lekka, płynna formuła, która przeobraża się pod wpływem wody w puszystą pianę. Delikatny masaż pomaga jeszcze bardziej wzmóc intensywność tego słonecznego zapachu. Obcowanie z nim choć przez kilka krótkich chwil pod prysznicem sprawia ogromną przyjemność i pozwala upajać się i delektować zapachem aż do granic przyzwoitości.


Balsam do ciała Emulsion Hydratante

Lekka formuła balsamu gładko rozprowadza się na skórze, ekspresowo wchłania i nawilża. Czyni skórę satynowo miękką i gładką i jeszcze mocniej akcentuje obecność zapachu na ciele.

Marka Chanel wyraża i interpretuje swoje zapachy na wiele sposobów i dodając do nich uzupełniającą pielęgnację, za każdym razem zamienia tę pozornie zwyczajną czynność w najprawdziwszy rytuał. Pieniący się żel pod prysznic oraz balsam do ciała, perfumowane kwiatowymi nutami zapachu GABRIELLE CHANEL, pozostawiają na skórze ciała delikatny zapach i pozwalają celebrować każdą chwilę.