SISLEY pielęgnacyjna linia Izia

by

Zapach IZIA miał swoją premierę w zeszłym roku. Zainspirowany odkryciem tajemniczej, zaskakującej i czarującej róży – swobodnej i śmiałej odmiany, szczególnie drogiej sercu Isabelle d’Ornano. IZIA >> składa tej niezwykle wyjątkowej róży zapachowy hołd. Jest zmysłową i musującą kompozycją z długotrwałą i nowoczesną aurą. W tym roku róża Izia utrwala swój żywiołowy charakter i świeży cytrusowy aromat w nowej linii, która składa się z perfumowanego żelu pod prysznic i nawilżającego balsamu do ciała. Produkty oferują nowy sposób aplikacji ulubionego zapachu, byś mogła cieszyć się jego obecnością jak najdłużej.


Żel pod prysznic: Gel Parfumé Douche et Bain

Przejrzysta żelowa konsystencja produktu zamienia się pod wpływem wody w lekką kremową piankę. Żel oczyszcza skórę i sprawia, że staje się ona gładka i miękka. Do tego przepięknie pachnie nutami wody perfumowanej Izia.

Delikatna formuła żelu nie wysusza skóry. Zawiera glicerynę pochodzenia roślinnego, która nawilża oraz ekstrakt z róży damasceńskiej i prowitaminę B5 o właściwościach zmiękczających oraz dopełniający formułę wyciąg ze skrzypu polnego o właściwościach tonizujących.


Balsam do ciała: Fluide Parfumé Hydratant Pour le Corps

Lekka, płynna konsystencja wtapia się w skórę i zapewnia jej niezbędne nawilżenie i komfort. Skóra natychmiast po aplikacji staje się przyjemnie świeża i wypielęgnowana. Jest elastyczna, aksamitnie gładka i delikatnie otulona nutami zapachu Izia. Balsam szybko się wchłania, tuż po jego aplikacji można założyć ubranie.

Dzięki połączeniu biosacharydów, ekstraktu z prawoślazu i gliceryny pochodzenia roślinnego formuła balsamu zapewnia natychmiastowe i trwałe nawilżenie. Fitoskawalan zapewnia dodatkowy komfort, a ekstrakt z róży damasceńskiej, pro-witamina B5 wraz z witaminą E mają właściwości zmiękczające.

Jestem ogromną fanką uzupełniającej pielęgnacji do ciała. Podtrzymuje więź z kompozycją i daje nieograniczone możliwości rozkoszowania się ulubionym zapachem. Zarówno balsam, jak i żel, można stosować samodzielnie lub w połączeniu z perfumami, aby jeszcze bardziej podkreślić i zintensyfikować ich aurę. Połączenie subtelnego, słonecznego zapachu Izia z ekspercką wiedzą Sisley w dziedzinie pielęgnacji skóry nie mogło się nie udać!