NeoNail na niebiesko

by

Zawsze gdy robię nowy manicure, myślę już o następnym. Nie inaczej było ostatnim razem, gdy zestawiłam delikatne nudziaki i srebro >>. Ciągle też miałam w pamięci wcześniejsze równie delikatne róże >>. Postanowiłam, że następnym razem będzie mocno i energetycznie. Róże, najlepiej neony, będzie się działo.. Tak miało być.. Wyszło zupełnie inaczej.. Jak zwykle.

Usiadłam przed wzornikami z zamiarem wyłonienia zwycięskich kolorów i mój wzrok zatrzymał się na odcieniu Pastel Blue. Co jak co, ale ani on różowy, ani neonowy. Nijak pasował do mojej wizji. Tak mocno jednak wbił mi się w głowę w ciągu tych kilkunastu sekund, że po zamierzonych różach pozostało tylko wspomnienie.

Natychmiast przypomniałam sobie o boskim niebieskim brokacie Ocean Drops z kolekcji Think Blink! >>. To była idealna okazja by móc rozkoszować się jego widokiem na paznokciach. Potem już było z górki. Błękitny Blue Tide doskonale się do tej dwójki dopasował, a żeby nie było zbyt ‘słodko’ sięgnęłam też po dwa granaty – Royal Blue i Parisian Blue.

Paznokcie przygotowałam tak jak zwykle. Nałożyłam moją ukochaną bazę Base Extra >>, następnie kolory i na sam koniec Dry Top. Aplikacja każdego lakieru była absolutnie bezproblemowa. Wszystkie dały pełne i równomierne krycie już po dwóch cienkich warstwach.

Efekt wyszedł super i bardzo mi się podoba. Choć chyba nigdy nie byłam największą fanką błękitów i mogłabym policzyć na palcach jednej dłoni ile razy gościły na moich paznokciach, to zarówno Pastel Blue jak i Blue Tide skradły moje serce. Granaty uwielbiam od zawsze, bez wyjątku. Ocean Drops z kolei przepięknie prezentował się już na wzorniku, a na paznokciach, w zestawieniu z innymi niebieskościami, wypadł jeszcze lepiej!

od małego palca : Royal Blue, Ocean Drops, Blue Tide, Pastel Blue, Parisian Blue