NeoNail kolekcja Think Blink!

by

Blask na paznokciach zawsze przyciąga uwagę i spojrzenia. Urozmaica manicure i zdobi. Najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych NeoNail Think Blink! to idealny iskrzący, biżuteryjny i lśniący dodatek. Każdy z lakierów to bogactwo mieniących się drobinek, które stworzą szlachetną biżuterię dla dłoni. Pięć iskrzących odcieni, w których odnajdziesz piękno ukrytego detalu.

Do wyboru masz:

Sandy Glow – złoto

Ocean Drops – niebieski

Shiny Rose – różowe złoto

Sparkling Flower – róż

Twinkle White – srebro

Cała piątka jest świetnie napigmentowana i wypełniona mnóstwem drobinek. Każdy z lakierów daje pełne i równomierne krycie już po jednej warstwie. Ja  jednak z przyzwyczajenia zawsze daję dwie i tyle właśnie możesz zobaczyć na wzornikach i moich paznokciach.

 od lewej : Sandy Glow, Twinkle White, Sparkling Flower, Shiny Rose, Ocean Drops

Od samego początku wiedziałam, że w swoim manicure postawię na różowe złoto, a Shiny Rose >> jest jak biżuteria dla dłoni i daje bogactwo możliwości. Tym razem, po ostatnim kolorowym szaleństwie, chciałam stworzyć coś subtelnego. Coś co nada dłoniom elegancji i będzie pięknie komponować się z opalenizną. Od razu pomyślałam o jakimś delikatnym odcieniu różu. Wybrałam Perfect Rose >>, przepiękny jaśniutki, lekko rozbielony róż.

Coś mi jednak jeszcze chodziło po głowie. Nie chciałam dodawać kolejnego odcienia różu, ale uparłam się że ten duet potrzebuje jeszcze towarzystwa. Wtedy pomyślałam o bieli. Ale nie śnieżnej bieli, raczej jakimś brudasku. Tu z pomocą przyszedł Cotton Candy >>.

W moich wyobrażeniach taki duet idealnie nadawał się do połączenia go z różowym złotem. Nie pomyliłam się, efekt końcowy bardzo mi się spodobał! Choć jestem ogromną fanką mocnych i jaskrawych, neonowych wręcz odcieni, to taka delikatna stylizacja jest pełna klasy i uroku i skradła moje serce. Do tego stopnia, że już mam w głowie pomysł na kolejną.. ale o tym następnym razem..

Świetliste refleksy to ozdoba, której potrzebuje skóra muśnięta słońcem, a kolekcja Think Blink! >> to letni blask zamknięty w buteleczce. Każdy z odcieni ozdabia paznokcie spektakularnym błyskiem i idealnie podkreśla wakacyjny look.