HybrydLove : Nud(n)e srebro. NeoNail Perfect Milk + Twinkle White.

by

Ostatnia kolekcja lakierów hybrydowych NeoNail Think Blink! mocno zawróciła mi w głowie. To idealny lśniący dodatek, który urozmaici każdy manicure. Tak naprawdę niewiele potrzeba by z jej udziałem stworzyć piękną stylizację. Na pierwszy ogień poszedł odcień różowego złota Shiny Rose, którego w akcji mogłaś zobaczyć w poprzednim wpisie >>. Trudno było się z nim rozstać, ale srebrzysty Twinkle White tak bardzo nie dawał mi spokoju, że nie mogłam się doczekać by użyć go w kolejnej stylizacji.

Na samym początku nie miałam żadnej bliżej określonej wizji. Sprawy nie ułatwiał fakt, że srebro jest uniwersalne i tak naprawdę pasuje do wszystkiego i można je połączyć z czym tylko dusza zapragnie. Po ostatnim manicure miałam jednak ogromną ochotę na kolejną stylizację w delikatnym wydaniu. Wyciągnęłam z szuflady wszystkie wzorniki z kolorami i zaczęłam dumać. Mój wzrok zatrzymał się na Perfect Milk, który był jednym z moich ostatnich nabytków i nie miał jeszcze okazji gościć na paznokciach. Kupiłam go z myślą zdobienia ‚baby boomer’ i nawet nie zakładałam, że kiedykolwiek użyję go solo. Intuicja jednak mi podpowiadała, że powinien świetnie dogadać się z Twinkle White.

Jak już mogłaś zobaczyć we wpisie o kolekcji Think Blink! >>, Twinkle White to przepiękne srebro które ozdabia paznokcie spektakularnym błyskiem. Super kryje już po pierwszej warstwie, ale u mnie standardowo możesz obejrzeć dwie.

Perfect Milk z kolei to kolor kameleon. Bywa mleczny, kremowy z nutką różu, a często najbliżej mu do delikatnego nudziaka. Mam wrażenie, że za każdym razem gdy na niego spojrzę wygląda nieco inaczej. Jak by go tylko nie określić, jedno jest pewne, jest przepiękny! Z założenia jest półprzezroczysty, dlatego świetnie nadaje się jako lakier nawierzchniowy na wspomniany już ‘baby boomer’. W opcji solo, aby uzyskać pełne i równomierne krycie najlepiej nałożyć 3 cienkie warstwy.

Ogromnie mi się ten duet spodobał. Wygląda na paznokciach elegancko i pasuje do wszystkiego. Doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie delikatny i naturalny efekt.