CLINIQUE Pop Splash Lip Gloss + Hydration

by

Okres wiosenno-letni, to czas gdy z uwielbieniem sięgam po błyszczyki. Delikatne formuły to jest to co moje usta lubią najbardziej, a rozświetlające wykończenie które towarzyszy błyszczykom, pięknie mieni się w promieniach słońcach i podkreśla opaleniznę. Każda chyba marka kosmetyczna ma w swojej ofercie co najmniej jeden rodzaj błyszczyków, a idąc z duchem czasu dołącza do niej kolejne. Tak jak Clinique, który niedawno wzbogacił swoje portfolio o nowość Pop Splash Lip Gloss + Hydration.

Lekka, nieklejąca się formuła błyszczyków Pop Splash barwi usta odrobiną koloru przy jednoczesnym zapewnieniu im natychmiastowego i trwałego nawilżania. Zapewnia przyjemne doznania dzięki rozcieńczonym w wodzie emolientom, łagodnym żelom i lekkim, połyskującym polimerom, które sprawiają, że usta stają się błyszczące i jedwabiste w dotyku bez nieprzyjemnego poczucia lepkości. Składniki o właściwościach korzystnych dla ust oraz zastrzyk ultra nawilżającego wyciągu z arbuza i wody zapewniają natychmiastowe i trwałe nawilżanie.

Kolekcja obejmuje klasyczną odsłonę oraz limitowaną. Ta pierwsza spakowana została w tradycyjne dla Clinique opakowania, te drugie natomiast przyozdobiono nadrukiem jednej z najpopularniejszych fińskich marek – Marimekko – stąd nazwa Marimekko for Clinique.

od dołu : 11 Air Kiss, 08 Tenderheart, 16 Watermelon Pop

Pop Splash to błyszczyki lekkie i delikatne, o nieklejącej się i nawilżającej formule. Zapewniają krycie od półprzejrzystego do średniego, w zależności od koloru, oraz wysoki połysk. Pięknie odbijają światło i zapewniają efekt wypełnionych i bajecznie lśniących ust.

08 Tenderheart

11 Air Kiss

16 Watermelon Pop