CHANEL CC Cream Super Active Complete Correction. Nowa formuła.

by

Każda z nas jest inna i wyjątkowa, ma swoje marzenia, cele i aspiracje. Jest jednak coś co nas łączy. Potrzeba zadbanej, nawilżonej skóry. Cery, która jest wygładzona i delikatnie rozświetlona, wygląda świeżo, zdrowo i naturalnie. Aby móc sprostać wszystkim tym wymaganiom i oczekiwaniom, marka Chanel stworzyła CC Cream. Uniwersalny krem, który oferuje korzyści wynikające ze stosowania produktu pielęgnacyjnego w połączeniu z perfekcyjnym makijażem i niebywałym komfortem.

Jego formuła łączy w sobie aktywne składniki pielęgnacyjne, delikatne pigmenty nadające kolor oraz filtr UV. Wszystko po to by poprawić wygląd skóry, zapewnić jej ochronę przed oznakami starzenia oraz zabezpieczyć przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami wywołanymi przez słońce.

Być może CC Cream marki Chanel nie jest dla Ciebie żadną nowością i widywałaś go w perfumeriach już jakiś czas temu. To prawda, mogłaś widzieć jego poprzednią wersję. W tym roku jednak Chanel odkrywa go na nowo, podnosząc właściwości nawilżające i zmieniając konsystencję na jeszcze bardziej lekką i delikatną.

Zaprzyjaźniając się z CC Cream Super Active Complete Correction możesz liczyć na wyrównanie kolorytu skóry. Płynna formuła łatwo rozprowadza się na skórze i zapewnia całkiem przyzwoity poziom krycia. Już jedna warstwa daje delikatnie wyrównany koloryt i bardzo naturalny wygląd. Jeśli to dla Ciebie za mało, możesz oczywiście dołożyć kolejną i zwiększyć krycie dostosowując je do własnych potrzeb. CC Cream pięknie się wtapia i dopasowuje niczym druga skóra. Wszelkie przebarwienia, zaczerwienienia i rozszerzone pory są rozmyte i mniej widoczne.

Kolejną korzyścią jest optymalne nawilżenie, które zapewnia nowa forma kwasu hialuronowego. Reaktywuje naturalne mechanizmy wiążące wodę w skórze i łączy się z wysoce skoncentrowanymi substancjami zmiękczającymi i gliceryną w samym sercu formuły. Skóra natychmiast po aplikacji jest wygładzona, zmiękczona i wypełniona. A komfort! Lepiej być chyba nie mogło!

Dodatkowo codzienna korekta, za które odpowiada kwas hialuronowy wraz z nowym składnikiem aktywnym dodanym do formuły w celu wzmocnienia właściwości pielęgnacyjnych – ekstraktem ze śliwki Murunga. Taki duet działa przeciwstarzeniowo, zapewniając wygładzenie i wypełnienie skóry. Koryguje pierwsze oznaki starzenia i sprawia, że drobne linie stają się mniej widoczne.

Ekstrakt ze śliwki Murunga to naturalne i bogate źródło witaminy C, a także witamin A i E oraz polifenoli. Takie bogactwo antyoksydantów zapewnia skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami środowiska, a także wzmacnia działanie kompleksu filtrów przeciwsłonecznych (SPF50!).

Dzięki ekstraktowi ze śliwki Murunga, bogatemu w witaminę C, również jakość skóry ulega poprawie, a co za tym idzie jej naturalna zdolność do odbijania światła zostaje zwiększona. W połączeniu w kwasem hialuronowym zapewnia gładką, promienną cerę.

Nowy CC Cream dostępny jest w palecie 6 odcieni – od jasnych B10, B20 i B21, poprzez średni B3o, aż do ciemniejszych B40 i B50.

B30, B40, B50

Poprzednią wersję CC Cream’u >> wielbiłam całym sercem. Za łatwość aplikacji, świetne jak na krem CC krycie, ładne wykończenie, wysoką ochronę i niebywały komfort. Nowa wersja jest jeszcze lżejsza, bardziej delikatna i komfortowa. Ma luźniejszą konsystencję, która jeszcze lepiej dopasowuje się i przylega do skóry.

Nie można też zapomnieć o wielofunkcyjności CC Cream’u, który nie tylko upiększa cerę na chwilę jak tradycyjny podkład, ale dodatkowo dzięki właściwościom pielęgnacyjnym poprawia jej kondycję. Skóra nie tylko wygląda pięknie, ale i wspaniale się czuje.

B50