NeoNail Colors of Freedom by Julia Wieniawa

by

Jeśli miałabym wybrać jedną porę roku, w której kolorystyce najbardziej się odnajduję, byłoby to zdecydowanie lato. Mam ogromną słabość do soczystych, nasyconych i zwariowanych odcieni. O ile jestem bardzo zachowawcza w makijażu ust, a 99% ubrań w mojej szafie jest w kolorze czerni, to w kwestii manicure nie mam żadnych zahamowań. Tutaj króluje absolutna wolność i brak zasad. Tak jak w letniej kolekcji NeoNail Colors of Freedom >>.

6 energetycznych odcieni odzwierciedlających młodość i pewność siebie. Każdy z żywiołowych lakierów to nie tylko wyrazisty kolor, ale również beztroska, wolność i odwaga, na którą kiedy możesz sobie pozwolić jak nie teraz!

Wild Heart – cudownie soczysty amarant

Never Give Up – przepiękny intensywny, energetyczny fiolet

Self Belief – delikatny fiołek

Fight For It – cytrynka

Be Yourself – soczysty róż

Chasing Dreams – róż przełamany brzoskwinią

Lakiery są fantastycznie napigmentowane i w większości przypadków już jedna warstwa daje doskonałe krycie, a druga wyrównuje ewentualne bardzo drobne niedociągnięcia. Formuła świetnie i równomiernie aplikuje się na paznokcie, nie rozlewa się na boki i pozwala na precyzyjne pokrycie całej płytki.

Od samego początku wiedziałam, że w tym manicure będzie się działo. Jedyny problem jaki miałam to wybranie zwycięskiej piątki i wyeliminowanie jednego odcienia, który z przyczyn oczywistych nie będzie mógł się znaleźć na mojej dłoni. 3 kolory miałam za pewnik już po odkręceniu opakowań. Mocne, soczyste i niemalże neonowe: róż Wild Heart, fiolet Never Give Up i cytrynowy Fight For It. Uwielbiam do szaleństwa takie odcienie, bo są mega energetyczne i do tego genialnie komponują się z wakacyjną opalenizną! Pozostałe dobrałam właściwie losowo, bo cała szóstka świetnie się uzupełnia i może swobodnie być mieszana według osobistych preferencji. Padło na fiołkowy Self Belief i róż Be Yourself.

od lewej: Fight For It, Chasing Dreams, Be Yourself, Wild Heart, Self Belief, Never Give Up

Już w trakcie aplikacji uśmiech nie schodził z twarzy, a po zakończeniu, ciągle, nawet teraz, zerkam na swoje dłonie z wielką radością. Kolory są obłędnie soczyste i stanowią kwintesencję lata. Odważne, ekstrawaganckie i pełne energii. Pozwalają stworzyć energetyczny, wakacyjny look i stanowią obowiązkowy dodatek do zwiewnych sukienek lub dżinsów.