CHANEL N°5 L’EAU spray do ciała All-Over Spray i krem do rąk On Hand Cream

by

Jeśli flakon perfum to dla Ciebie za mało, by móc obcować i otulać się ulubionym zapachem, szukasz zapewne kolejnego sposobu na wydłużenie tych pełnych przyjemności chwil. Marka Chanel wyraża i interpretuje swoje zapachy na wiele sposobów i dodając do nich uzupełniającą pielęgnację, za każdym razem zamienia tę pozornie zwyczajną czynność w najprawdziwszy rytuał. Tym razem przyszła pora na spełnienie pragnień fanek N°5 L’Eau.

Premiera N°5 L’Eau >> to była jedna z ważniejszych premier roku 2016. Kultowa Piątka, znana i podziwiana przez kobiety na całym świecie, zyskała nowe oblicze. Zachowała swój wyjątkowy i niepowtarzalny klimat, ale położono nacisk na jej odświeżenie i unowocześnienie, dzięki czemu stała się bardziej naturalną, lżejszą i świeższą wersją legendarnej N°5.

W tym roku marka Chanel do wody N°5 L’Eau dodaje uzupełniającą pielęgnację w postaci sprayu do ciała N°5 L’Eau All-Over Spray oraz kremu do rąk N°5 L’Eau On Hand Cream. Nowe sposoby na noszenie zapachu, którym towarzyszą różne gesty i odczucia intensywności. Tym samym otwiera nowy rozdział w kampanii, której od samego początku przyświeca hasło You know me and you don’t.

Delikatny spray do ciała N°5 L’Eau All-Over Spray idealnie spisze latem. Możesz wrzucić go do torebki lub zabrać na urlop, bez obawy że się uszkodzi albo nie przetrwa podróży. Spray ma postać lekkiej mgiełki, która gwarantuje cudowne doznania. Sam moment aplikacji to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy jaka może Cię spotkać w ciągu dnia. Towarzyszy jej fantastyczne uczucie odświeżenia i orzeźwienia.

Krem do rąk N°5 L’Eau On Hand Cream pozwoli na jeszcze większe zintensyfikowanie Twojego ulubionego zapachu w jednym miejscu. Spakowano go w bliźniacze do La Creme Main >> opakowanie. Zamiast powszechnej tubki, Chanel postawił na ergonomiczny kształt który idealnie mieści się w dłoni. Dodatkowo takie opakowanie ma chronić formułę przed wpływem czynników zewnętrznych, takich jak powietrze czy zanieczyszczenia i dać gwarancję utrzymania swoich najlepszych właściwości aż do ostatniej kropli.

Krem ma leciutką formułę i ekspresowo wchłania się w skórę. Podobnie jak spray może stać się idealnym towarzyszem Twoich wakacyjnych wojaży. Nie tylko zadba o skórę dłoni, ale dodatkowo nada jej pięknego zapachu i będzie doskonałym uzupełnieniem letniej pielęgnacji.