NeoNail kolekcja Aquarelle

by

Jestem ogromną fanką kolorowego manicure. Lubię gdy na paznokciach dużo się dzieje i jedyne co mnie ogranicza w tworzeniu szalonych zdobień to brak zdolności plastycznych. Zawsze z zazdrością podglądam przepiękne malunki zdolniejszych koleżanek i podziwiam pomysłowość i precyzję wykonania. Marzę sobie i śnię, a na jawie jedyne na co mogę sobie pozwolić to wariacja na temat kolorów..

Na szczęście są sposoby na urozmaicenie manicure, nawet jeśli manualnych zdolności brak, a chęci są ogromne. Kolekcja NeoNail Aquarelle, która przy minimalnym wysiłku i nakładzie pracy pozwala stworzyć efektowne zdobienia w zaledwie parę sekund.

Rewolucja lakierów hybrydowych Aquarelle >> polega na tym, że lakiery rozpływają się na płytce paznokcia tworząc efekt akwareli. Nie musisz tworzyć precyzyjnych malunków. Wystarczy, że upuścisz kroplę lakieru, poprowadzisz kilka linii i lakier sam pięknie się rozmyje i stworzy ciekawy wzór. Jedyne czego potrzebujesz to lakier Aquarelle, a tych do wyboru masz aż 20, a także specjalna baza. Bazy są dwie – biała Base White oraz przezroczysta Base Clear. Białą możesz nakładać na biały lakier bazowy, a przezroczystą na jaki kolor tylko zapragniesz.

Wykonanie manicure nie różni się mocno od tradycyjnej stylizacji paznokci lakierami hybrydowymi. Najpierw, tak jak zwykle, przygotowujesz płytkę do aplikacji tradycyjnej bazy. Ja od kilku miesięcy jestem wierna Base Extra >>, która genialnie wzmacnia paznokcie i jest niezniszczalna. Następnie nakładasz kolor, może być to ‘zwykły’ lakier hybrydowy, co tylko chcesz.

Na utwardzony kolor aplikujesz bazę Aquarelle i jej już nie utwardzasz, tylko na mokrej powierzchni malujesz wzorki kolorowym lakierem Aquarelle. Do tego przyda Ci się mały spiczasty pędzelek. Mój to Kolinsky 0/0 >>. Wystarczy dosłownie kilka ruchów i możesz podziwiać jak lakier pięknie się rozmywa tworząc efektowny wzór. Gdy jesteś zadowolona z tego co powstało, wkładasz dłoń do lampy i utwardzasz zdobienie. Całość pokrywasz Topem i gotowe.

Ja tym razem miałam wielką ochotę na niebieskości. Na kciuk, mały palec oraz wskazujący nałożyłam tradycyjną hybrydę w odcieniu Night Sky >>. Na palcu serdecznym i środkowym za białe tło posłużyła mi baza Base White >>. Wzorki zmalowałam odcieniem Ocean Aquarelle >>. Zrobienie manicure zajęło mi kilka chwil więcej jak zwykle i nie sprawiło absolutnie żadnego problemu.

Kolekcja NeoNail Aquarelle to absolutny przełom w stylizacji paznokci. Lakiery pozwalają na łatwą i intuicyjną pracę. Dzięki nim pożądany efekt uzyskasz szybciej i łatwiej, niż w przypadku klasycznej hybrydy. Nie potrzebujesz mieć żadnych umiejętności ani specjalnych zdolności. Wystarczy odrobina wyobraźni. Zaoszczędzasz dużo czasu i nerwów, a w zamian otrzymujesz świetną zabawę i efektowny manicure.