Eksplozja koloru. NeoNail Acapulco, Summer Mint, Lotus Flower, Limonade Parade.

by

Jednym z powodów dla których uwielbiam wiosnę jest absolutna wolność i szaleństwo na jakie mogę sobie pozwolić wykonując manicure. Nie mam oczywiście problemów z pełną dowolnością i swobodą w okresie jesienno-zimowym, ale są kolory które najpiękniej prezentują się na opalonej skórze, w towarzystwie słońca.

Ochota na miętowe paznokcie napadła mnie kilka dni temu. Dumałam jednak z czym by ją połączyć, żeby troszkę się zadziało. Pomyślałam o duecie z żółcią, ale przeglądając wzorniki z hybrydami, zamachał do mnie przepiękny Acapulco i również jemu nie mogłam się oprzeć. Dodałam do tego jeden z moich ulubionych letnich różo-korali Lotus Flower i wyszła istna eksplozja koloru. Dokładnie tak jak lubię!

Paznokcie przygotowałam tak jak zwykle. Użyłam mojej ukochanej bazy Base Extra >>, która genialnie wzmacnia i usztywnia paznokcie, dzięki czemu manicure jest właściwie niezniszczalny. Następnie oddałam się kolorowemu szaleństwu.

Wszystkie kolory – Acapulco, Summer Mint, Lotus Flower, Limonade Parade – zapewniły bezproblemową aplikację. Za to właśnie uwielbiam hybrydy NeoNail. Nieważne czy mają mniej czy bardziej kremową konsystencję, a to zmienia się między kolorami, maluje się nimi szybko, łatwo i wygodnie.

od góry: Limonade Parade, Lotus Flower, Summer Mint, Acapulco

Cała czwórka daje pełne krycie i równomierny kolor już po dwóch warstwach. Jedynie Lotus Flower wymaga dwóch nieco grubszych lub trzech cienkich. Na lewej dłoni powtórzyłam miętowy Summer Mint – na kciuku i palcu serdecznym, na prawej dłoni podwójnie użyłam Acapulco. Na obu wylądowały dokładnie te same kolory, tylko w innej kolejności.

Efekt końcowy przerósł chyba nawet moje oczekiwania. Jest wiosennie, radośnie i bardzo pozytywnie. Wszystkie kolory idealnie do siebie pasują, uzupełniają się i dopełniają. Do tego pięknie komponują się opalenizną. Uwielbiam takie buzujące kolorowe zestawienia.

Wszystkie lakiery pochodzą ze stałej oferty marki NeoNail, więc jeśli któryś szczególnie mocno wpadł Ci w oko albo masz ochotę na powtórzenie u siebie takiej stylizacji, zajrzyj koniecznie do sklepu internetowego NeoNail.