SISLEY Phyto-Lip Twist Mat. Nowe odcienie.

by

Zeberkowe kredki do ust w rozmiarze XXL marki Sisley zdążyły już na dobre zadomowić się w naszej świadomości. Wygodny format i stylistyka z motywem zebry stały się rozpoznawalne na całym świecie. Dostępne w szerokiej gamie soczystych kolorów, a co jakiś czas rodzina powiększa się o kolejne. Tym razem Sisley powraca do matowego wykończenia i do obecnych już w ofercie 2 matów, dołączają kolejne 4.

Do sukcesu kredek Phyto-Lip Twist przyczyniła się na pewno łatwość ich użycia. Kredki nie wymagają temperowania i spakowane są w komfortowe sztyfty z praktycznymi, obrotowymi aplikatorami. Wyprofilowana końcówka kredek w wersji matowej Phyto-Lip Twist Mat dokładnie dopasowuje się do kształtu ust i precyzyjnie obrysowuje ich kontur. Stosowanie kredek, to najprawdziwsza przyjemność.

Dodaj do tego wyjątkową, upiększającą usta formułę pielęgnacyjną i założę się, że nie będziesz chciała się już z nimi nigdy rozstawać. Kredki zawierają fitoskwalan, który pomaga zachować elastyczną i sprężystą skórę ust, oraz ekstrakt z balsamowca, zapewniający miękkość i uczucie komfortu. Matowy efekt to zasługa kompleksu lśniących estrów i delikatnych olejków, które połączono z woskami tworzącymi idealnie przylegającą do ust warstwę makijażu.

Phyto-Lip Twist Mat to delikatna konsystencja, która sprawia że produkt gładko sunie po ustach. Już pojedyncza aplikacja zapewnia makijaż, który nie rozmazuje się i nie zbiera w liniach. Formuła wzbogacona czystymi pigmentami uwydatnia uśmiech pięknym kolorem, zapewnia nieskazitelnie krycie i aksamitne wykończenie.

Do tej pory matowe Phyto-Lip Twist dostępne były w 2 kolorach : Kiss i Tango >>. Od lutego kolorów do wyboru będziesz mieć już 6. Nowa czwórka obejmie następujące odcienie : ceglaną czerwień Burgundy, fiolet Drama, malinową Ruby i pudrowy różowy beż Ballet. Tę ostatnią dwójkę możesz obejrzeć na moich zdjęciach i w moich makijażach.

#MATADDICT

Ballet

Ruby