ESTEE LAUDER Pure Color Envy Lash Collection

by

Tusz do rzęs to absolutnie niezbędny element wyposażenia kosmetyczki każdej kobiety. Niezależnie od tego jak wygląda Twój codzienny makijaż, delikatne choćby podkreślenie rzęs to podstawa. Możesz nie mieć czasu ani ochoty na precyzyjne kreski czy blendowanie cieni, ale jestem pewna że po tusz sięgasz zawsze z wielką ochotą.

Na rynku dostępnych tuszy jest całe mnóstwo i na pewno masz w czym przebierać. Niemniej jednak do oferty ciągle dołączają kolejne. Innowacyjne formuły, nowe rodzaje szczoteczek, wszystko po to byś nie zaprzestała poszukiwań mascary idealnie skrojonej na Twoje rzęsy.

Z myślą o spersonalizowanej stylizacji rzęs powstała kolekcja Pure Color Envy Lash Collection marki Estee Lauder. Dwie nowości – Pure Color Envy Lash Multi Effects Mascara oraz wododporna Pure Color Envy Lash Waterproof Multi Effects Mascara, które dzięki formule pozwalającej na uzyskanie zróżnicowanego poziomu krycia oraz podwójnej, hybrydowej szczoteczce zapewniają rzęsom objętość, nieograniczoną długość, podkręcenie i rozdzielenie.

Swoistą innowacją w przypadku tuszy Pure Color Envy Lash jest podwójna hybrydowa szczoteczka. Oparta na różnych rodzajach włókien zapewnia rzęsom regulowaną gęstość i długość.

Z jednej strony tradycyjna, z drugiej ma krótkie silikonowe ząbki. Wykonuje pracę trzech różnych tuszy za jednym pociągnięciem ręki. Nylonowe włosie dodaje rzęsom objętości i podnosi je, a silikonowa końcówka zapewnia długość i skutecznie rozdziela poszczególne włoski. Obie strony szczoteczki tworzą świetny efekt, który przyczynia się do stworzenia spersonalizowanej stylizacji w dowolnym miejscu i czasie.

Kremowa, a zarazem lekka formuła tworzy trwały efekt intensywnie czarnych i gęstych rzęs. Już za jednym pociągnięciem szczoteczki rzęsy stają się miękkie i sprężyste oraz idealnie przygotowane na objętość i podkreślenie. Efekt gęstych, długich, podkręconych i rozdzielonych rzęs możesz stopniować.

Odporna na wilgoć, nierozmazująca się formuła, łatwo się zmywa nie tworząc grudek ani nie ścierając się. Do usunięcia tradycyjnej Pure Color Envy Lash Multi Effects Mascara wystarczy płyn micelarny, w przypadku wodoodpornej Pure Color Envy Lash Waterproof Multi Effects Mascara będziesz musiała sięgnąć po płyn dwufazowy.

Oba tusze wykazują również właściwości pielęgnacyjne. Łagodne połączenie olejku arganowego, z jojoby i kokosowego odżywia i pielęgnuje rzęsy. Koktajl włókien i pigmentów oferuje maksymalną gęstość, długość i bogaty odcień czerni. Dzięki zawartości jedwabiu w proszku rzęsy stają się miękkie w dotyku, a kremowa, lekka, a zarazem umożliwiająca zróżnicowany poziom krycia formuła tworzy idealnie czarne rzęsy.

Wśród nowości znajdziesz również kolorowe Pure Color Envy Lash Multi Effects Mascara w odcieniach fioletowym, niebieskim i zielonym, a także Crystal Lash Top Coat, który akcentuje i dodaje nowego wymiaru wszystkim odcieniom mascary i załamuje kolory światła rozświetlając okolicę oka.