Świąteczna bombka NeoNail ∗ Shine Set

by

Lubię grudzień. Bardzo! To cudowny okres, gdy wszyscy obdarowują się ciepłem, miłością i … prezentami. To czas, gdy Ty sama masz głowę pełną pomysłów, ale pewnie też dylematów i szukasz inspiracji na prezenty świąteczne dla najbliższych. A prezenty mogą być fajne i fajniejsze. Ja jestem wielką fanką tych drugich. Muszą być nie tylko ładne, ale przede wszystkim idealnie trafione i praktyczne.

Dziś pokażę Ci najlepszy z najlepszych prezent dla fanki hybrydowego manicure. Co nim może być, jak myślisz? Oczywiście, że zestaw lakierów i dodatków do zdobienia paznokci. I to zestaw nie byle jaki, bo spakowany w przepiękną bombkę, która zachwyci już na starcie, a później sprawdzi się jako dekoracyjny element lub ozdoba choinkowa.

W środku znajdziesz 2 lakiery: 1 kolor i 1 bling bling (złoto lub srebro), a także pyłek Glittery Effect. Dodatkowo każda bombka wypełniona jest holograficznymi gwiazdkami, które możesz wykorzystać do zdobień.

Do wyboru masz 3 zestawy :

∗ BLINK SET, w którym znajdziesz złoty Champagne Kiss oraz nudziakowy Natural Beauty (połączenie obu tych lakierów na moich paznokciach możesz podejrzeć tutaj >>), a także pyłek Glittery Effect No. 2 (w całej krasie możesz go zobaczyć tutaj >>).

∗ GLOW SET z duetem pięknej czerwieni Sexy Red i złotego Champagne Kiss oraz pyłek Glittery Effect No. 1.

∗ Oraz mój SHINE SET, w którym zamieszkały szaraczek Homecoming, srebrny Shining Diamonds i pyłek Glittery Effect No. 3.

Trzy pary idealne : nudziak i złoto, czerwień i złoto, a także szarość i srebro. Każdy zestaw pozwoli Ci na stworzenie doskonale dobranej do siebie kolorystycznie stylizacji. Sama możesz wybrać na jakie zestawienie masz ochotę. Możesz połączyć kolor z drobinkowym lakierem (swoją drogą, wspominałam już wiele razy, że złoto i srebro NeoNail to najpiękniejsze lakiery bling bling jakie widziałam!). Możesz też pokusić się o aplikację pyłku choć na jeden paznokieć. A i na gwiazdkę znajdzie się miejsce. Kiedy jak nie teraz?!

Ja jestem wielką wielbicielką paznokci w wydaniu ‚na bogato’. Im więcej się dzieje tym lepiej. Uwielbiam łączyć ze sobą różne kolory, a w migoczącym bling bling jestem zakochana. Do mojego ‘bombkowego’ mani użyłam każdego elementu zestawu. Nie byłabym sobą, gdybym któremuś odpuściła.

Paznokcie przygotowałam tak jak zwykle. Użyłam mojej ukochanej Base Extra >>, która nie tylko genialnie wzmacnia i usztywnia paznokcie, ale pozwala również je budować. Manicure z jej udziałem jest właściwie niezniszczalny i możesz się nim cieszyć przez co najmniej 3 tygodnie.

Lakier Homecoming ma przyjemnie zwartą formułę i daje pełne krycie już po jednej warstwie. Ja zwykle nakładam jednak dwie i tyle możesz zobaczyć na moich paznokciach. Na małym palcu i kciuku lakier w wersji solo. Na palec wskazujący dodałam odrobinę pyłku Glittery Effect No. 3. Nałożyłam go na nieprzetartą cleanerem warstwę dyspresyjną Topu (o 2 metodach aplikacji pyłków na hybrydy pisałam w tym wpisie >>), delikatnie wtarłam palcem i ponownie nałożyłam Top, który utwardziłam w lampie. Palec środkowy, to znów 2 warstwy lakieru Homecoming, a na wierzchu kilka gwiazdek, które zamoczyłam w warstwie Topu. Palec serdeczny to przepiękne srebro Shining Diamonds w pełnej krasie. Dwie warstwy dają pełne krycie na bogato, jedna jest bardziej półprzezroczysta i fajnie sprawdza się jako drobny akcent na innych kolorach.

Jeśli szukasz inspiracji na prezent świąteczny dla kogoś bliskiego, to już ją znalazłaś. Bombka będzie genialnym prezentem, bo spełnia wszystkie warunki prezentu idealnego. Jest ładna, praktyczna i funkcjonalna. Dla osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z hybrydami gorąco polecam zestaw startowy Starter Set Premium >> albo inny, których całe mnóstwo znajdziesz w sklepie NeoNail >>.

Jedyne co musisz zrobić to dokonać wyboru. Nic nie stoi też na przeszkodzie byś podarowała taki upominek samej sobie. Prezenty od siebie dla siebie zawsze się sprawdzają i zawsze są trafione!