HYBDRYDlove : jesienne nowości NeoNail Star Glow

by

Co dopiero zachwycałam się jesienną kolekcją NeoNail Boho >>, a tu pora na kolejne nowości. Star Glow, to kolekcja spektakularnych lakierów hybrydowych z mnóstwem opalizujących drobinek, która wyczaruje wielokolorowe, lustrzane efekty gry ze światłem. Magiczna i zachwycająca. Jeśli jesteś równie wielką jak ja wielbicielką powalającego błysku na paznokciach to zdecydowanie jest to coś dla Ciebie!

Do wyboru masz 8 lakierów. Wszystkie mają przezroczystą strukturę, w której zatopione są miliony błyszczących drobinek. Możesz aplikować je na wybrany kolor lakieru hybrydowego, co daje Ci nieograniczone możliwości. Od codziennej klasyki, prostej elegancji aż po efekt glamour.

Możesz osiągnąć bardzo subtelny efekt nakładając drobinki na podobny odcień lakieru, ale możesz też postawić na kontrasty. Najbardziej spektakularny efekt w moim odczuciu dają nałożone na czarny lakier i w takim wydaniu możesz je zobaczyć na moich wzornikach. Ukazują wtedy całe swoje oblicze i mienią się jak szalone! Wyglądają obłędnie, jak rozgwieżdżone nocą niebo!

Falling Star – miks w odcieniach jaskrawego różu i fioletu ze szmaragdowymi akcentami

Lunar – miks różowo-zielony

Gravity – kompozycja zielonych, różowych i pomarańczowych cząsteczek

Asteroid – szamaragdowo-turkusowa mieszanka

Twinkling – miks drobinek błyszczący głęboką zielenią, turkusem i granatem

Eclipse – kombinacja pomarańczowych i złotych drobinek

Comet – miks głębokich fioletowych i granatowych drobinek

Equinox – połączenie drobinek w odcieniach szmaragdu i fioletu

Falling Star, Lunar, Gravity, Asteroid, Twinkling, Eclipse, Comet, Equinox

Lakiery mają zwartą, delikatnie jakby żelową formułę, która wypełniona jest drobinkami po brzegi. Tworzą szybki i równomierny efekt na wszystkich paznokciach. I to już po jednej warstwie!

NeoNail Star Glow Comet

NeoNail Star Glow Gravity

Kolekcja Star Glow (kupisz ją tutaj >>) to bardzo prosta i szybka metoda na urozmaicenie manicure. Dają Twojej wyobraźni pełne pole do popisu. Możesz stworzyć delikatny efekt, idealny do pracy, na co dzień. Bez problemu również osiągniesz efekt iście wieczorowy, bardzo ‚brokatowy’ i na bogato. Możliwości masz całe mnóstwo i tylko od Ciebie zależy na co się zdecydujesz.