HYBDRYDlove : jesienna kolekcja NeoNail Boho

by

Jesienna kolekcja lakierów hybrydowych marki NeoNail, to styl Boho, z nutką kobiecego szyku i szczyptą dziewczęcego luzu. Znajdziesz w niej 7 nowych kolorów, w wyszukanych odcieniach fioletu, różu i niebieskości. Nieco zgaszone, pudrowe, idealnie jesienne, choć nie zabrakło wśród nich również odrobiny świeżości i soczystości.

Lavender Morning – zgaszony pudrowy róż z odrobiną fioletu

Heather Kiss – stłumiony odcień fioletu

Violet Garden – odcień fioletowo-różowy

Berry Flavor – soczysty jagodowy fiolet

Turquoise Wave – zgaszony turkus

Agitated Ocean – ciemny turkus przytłumiony błękitem

Night Sky – soczysty granat

Cała siódemka, jak wszystkie lakiery hybrydowe marki NeoNail które do tej pory miałam okazję poznać, mają bardzo przyjemną w użyciu konsystencję. Idealnie zbalansowana formuła, ani zbyt lejąca ani zbyt gęsta, do tego zgrabny, płaski pędzelek, pozwalają na zachowanie pełnej swobody podczas malowania i niebywałej precyzji. Masz czas by dokładnie z każdej strony pokryć lakierem paznokieć, bez obawy o zalanie skórek.

Ja na ogół manicure jednej dłoni dzielę na trzy etapy : paznokieć na małym palcu + serdeczny, środkowy + wskazujący, kciuk zawsze osobno. Jeśli na jednym z palców robię większe zdobienie, to zostawiam go na sam koniec. Wtedy za jednym razem maluję 3 palce i osobno kciuk. Taka metoda sprawdza się u mnie najlepiej. W czasie gdy utwardzam lakier w lampie robię łyk herbaty i za chwilę działam dalej..

Lakiery z jesiennej kolekcji Boho są kremowe i świetnie napigmentowane. Jedyny kolor, który na wzornik nałożyłam w 3 cienkich warstwach to najjaśniejszy Lavender Morning. Na paznokciu jednak spokojnie do pełnego krycia wystarczą 2 warstwy. Pozostałe kolory kryją już ładnie po 1 warstwie, druga wyrównuje ewentualne niedociągnięcia i dodaje kolorom większej mocy i głębi.

Lavender Morning, Heather Kiss, Violet Garden, Berry Flavor

Turquoise Wave, Agitated Ocean, Night Sky

Miałam problem z wyborem kolorów do pierwszego jesiennego mani. Ostatecznie postawiłam na fiolety. Jutro Ci wszystko pokażę!