Nowości BURBERRY : Cat Eye Liner, Full Brows i Blush Pallete

by

Ładnie zagęszczone i wymodelowane brwi, oko podkreślone kreską, a na policzku świeży rumieniec. Trzy podstawowe makijażowe kroki do osiągnięcia niemalże pełnej satysfakcji. Niemalże, bo dodałabym do nich jeszcze kilka, ale dziś, za sprawą nowości marki Burberry, skupię się na tych trzech.

Jestem kreskowym maniakiem i do linerów maści wszelakiej mam ogromną słabość. Do Cat Eye Liner od razu zaświeciły mi się oczy. Ma postać dwustronnego sztyftu. Z jednej strony znajdziesz precyzyjny liner, z drugiej cień do powiek. Końcówką z linerem wykonasz bardzo cienką kreskę przy linii rzęs, a cień do powiek pozwoli zintensyfikować efekt i jeszcze lepiej uwydatnić spojrzenie.

Końcówki nie są od siebie uzależnione i możesz używać ich osobno. Na przykład jeśli bardzo się śpieszysz i nie masz czasu na wykonanie bardzo precyzyjnych malunków, możesz ograniczyć się do końcówki z cieniem. Bez najmniejszego problemu, w zaledwie kilka sekund, przyciemnisz linię rzęs i uzyskasz delikatnie przydymiony efekt. Jeśli masz więcej czasu i ochotę, końcówką z linerem możesz wykonać mistrzowską niemalże kreskę. Jej grubość możesz swobodnie stopniować, zaczynając od naprawdę bardzo cienkiej. Nic nie stoi również na przeszkodzie, byś obu końcówek użyła jednocześnie i taki właśnie duet możesz podejrzeć w moim makijażu na samym końcu wpisu.

Cat Eye Liner jest doskonały do wykonania szybkiego i perfekcyjnego makijażu oka. Obie końcówki są świetnie napigmentowane i każde ich pociągnięcie wzmacnia kolor na skórze. Do wyboru masz 2 odcienie : mój Jet Black No.01 (czarny liner i czarny cień ze złotymi drobinkami) i Chestnut Brown No.02.

Cat Eye Liner / Full Brows

W identyczne opakowanie marka Burberry zamknęła zestaw do modelowania brwi Full Brows. Podkreślisz nim, wypełnisz i skorygujesz swoje brwi, nadając im bardzo naturalny wygląd. Z jednej strony sztyftu znajdziesz liner do zagęszczania brwi, z drugiej cień z woskiem do podkreślenia i utrwalenia kształtu.

Precyzyjnym linerem pod postacią pędzelka nadasz kształt swoim brwiom i dorysujesz brakujące włoski. Jego formuła powstała na bazie wody, dzięki czemu w naturalny sposób uzupełnia braki i naśladuje naturalny wygląd brwi. Za pomocą drugiej końcówki wypełnisz brwi kolorem i podkreślisz efekt modelowania. Wodoodporny cień z woskiem ładnie wygładza brwi, bardzo delikatnie usztywnia niesforne włoski i gwarantuje trwały efekt.

Full Brows dostępny jest w 4 odcieniach : Barley No.01, Sepia No.02 (mój odcień), Ash Brown No.03 i Ebony No.05

Na sam koniec wpisu zostawiłam gwiazdę. Blush Pallete to zainspirowana modą paleta z edycji limitowanej, której wyjątkowy wzór nawiązuje do tkanin i wzorów nowej kolekcji Burberry Beasts. Tutaj słowa są absolutnie zbędne. Wystarczy spojrzeć na to cudo!

W tradycyjnym dla marki kompakcie w kratkę znajdziesz przepiękne wytłoczone kwiaty obsypane złotkiem. Złotko jest ‚nasprejowane’ i znika po 1-2 użyciach i zostajesz ze średnim, neutralnym różem. Konsystencję ma cudownie gładką i aksamitną. Pigmentacja zdecydowanie na wysokim poziomie. Aplikacja lekką dłonią i bardziej puchatym pędzlem wskazana.

Róż łatwo się rozprowadza i możesz nakładać go warstwowo, aby najlepiej dopasować do siebie jego intensywność. Jeśli zdarzy się, że jednak przedobrzysz, nie powinnaś mieć problemu by zejść w dół o kilka tonów i uzyskać delikatniejszy rumieniec.

Blush Pallette nadaje policzkom naturalny kolor i idealnie podkreśla cerę już poprzez jedno muśnięcie pędzlem. Pięknie ożywia i odświeża lico. Lekko przy tym rozświetla. Cudowny!

Nowości jeszcze nie wjechały na sephora.pl, mam nadzieję że to tylko kwestia czasu. Póki co powinnaś znaleźć je bez problemu w perfumeriach Sephora.

Burberry Cat Eye Liner Jet Black No.01, Full Brows Sepia No.02, Blush Pallete