BOBBI BROWN Peace, Love & Beach

by

Słońce, plaża, morza szum, ptaków śpiew.. Takimi pięknymi okolicznościami przyrody zainspirowana została kolekcja Peace, Love & Beach marki Bobbi Brown. Promienna skóra oraz odcienie przywodzące na myśl turkusową wodę, ozłoconą słońcem linię brzegową i długie dni spędzone na plaży. Paleta cieni, którą dziś Ci pokażę, pomoże w stworzeniu lub zatrzymaniu słonecznego, wakacyjnego makijażu na dłużej. Idealnie łączące się ze sobą odcienie złota, w limitowanym, inspirowanym plażą opakowaniu.

Paleta Beach to połączenie metalicznych, błyszczących i połyskujących cieni do powiek w ciepłych, słonecznych kolorach. Znajdziesz w niej dwa złociste brązy oraz złoto.

Brązy mają bardzo dobrą pigmentację, świetnie się blendują, nie tracąc na swojej intensywności. Złotko jest zdecydowanie bardziej drobinkowe, pokusiłabym się nawet o opinię że jego formuła przypomina mi nieco sprasowany pigment. Troszkę się osypuje, ale tego po wykończeniu ‘sparkle’ można się było spodziewać. Pamiętaj by za każdym razem strząsnąć z pędzelka nadmiar produktu i nakładaj go dociskając pędzelek do powieki. Nie uchroni Cię to przed osypywaniem, ale pozwoli ograniczyć je do minimum.

Cienie łatwo się ze sobą łączą i idealnie przenikają. Złotko, choć najbardziej kłopotliwe, jest absolutnie piękne. Możesz nawet nosić je solo, w połączeniu z wyraźną kreską. Jednego możesz być pewna. Makijaż jaki stworzysz tą trójką będzie bardzo słoneczny i wakacyjny.