SMASHBOX Cover Shot Eye Palette. Matte.

by

Cover Shot Eye Palette marki Smashbox to 6 zgrabnych kolorowych palet w niemalże wszystkich odcieniach tęczy. Po ostatniej, rozczarowującej nieco palecie Softlight >>, przyszła pora na jej absolutne przeciwieństwo. Paleta Matte, bo o niej dziś chcę Ci opowiedzieć, to wyjątkowe kolory z gładkim, matowym wykończeniem i mocnym pigmentem.

Zestawienie dość klasyczne, neutralne i bardzo uniwersalne. Beże, brązy, róż, fiolet i głęboka czerń. Idealnie skomponowane w jedną spójną całość, byś mogła stworzyć taki makijaż na jaki tylko masz ochotę. Dzienny i delikatny, mocny i wieczorowy. Absolutnie każdy!

W każdej palecie Cover Shot Eye Palette, również i w Matte, znajdziesz 6 kolorów i 2 odcienie bazowe. Odcienie bazowe, które możesz wykorzystać jako baza i posłużą Ci do rozblendowania ciemniejszych kolorów, to jasny delikatny żółtek i jasny beż z odrobiną brzoskwini. Potem masz kolejno 3 brązy, najciemniejszy ma w sobie czerwone tony, jest też zgaszony róż, ciemny fiolet i intensywna czerń.

Beżami i brązami pięknie podkreślisz załamanie powieki i stworzysz neutralny, naturalny makijaż. Idealny na co dzień do pracy. Wystarczy, że dodasz do nich, na przykład w zewnętrzny kącik oka, odrobinę czerni i masz mocniejszą wersję na wieczór. Czarnym cieniem możesz również przyciemnić delikatnie linię rzęs, a nawet chwycić za mały pędzelek i narysować precyzyjną kreskę. Jest bardzo czarny i już jedna warstwa daje naprawdę intensywny efekt. Jeśli masz ochotę na odrobinę koloru, sięgnij po fiolet. Połącz go z różem, a krawędzie delikatnie rozblenduj beżem lub brązem. Takie zestawienie zawsze się sprawdza!

Konsystencja cieni zapewnia perfekcyjną aplikację i pozwala na łatwe rozcieranie i mieszanie kolorów. Niektóre mogą się nieco osypywać, ale jeśli strzepiesz z pędzelka nadmiar produktu zanim przyłożysz do powieki, nawet tego nie zauważysz. Zapewniają perfekcyjne krycie, są naładowane pigmentami i mają MOC. A samo zestawienie i dopasowanie do siebie kolorów, to absolutne must have w zbiorach każdej kobiety.

Gdzie ją znajdziesz? Oczywiście w perfumeriach Sephora i na sephora.pl