Moje pierwsze spotkanie z Jo Malone London

by

Bardzo cieszy mnie fakt, że coraz więcej kosmetycznych marek z wielkiego świata trafia do Polski. Premiera Jo Malone to jedna z najważniejszych tej wiosny. Brytyjska marka, znana z eleganckich zapachów, luksusowych świec oraz wyszukanych produktów do kąpieli i pielęgnacji ciała nareszcie dostępna w Polsce.

Wszystkie kreacje zapachowe Jo Malone London celebrują wyrafinowaną elegancję, będącą znakiem rozpoznawczym marki. Wysublimowane w swojej prostocie, swój niepowtarzalny charakter zawdzięczają zaskakującym połączeniom składników, rzadko stosowanych w perfumiarstwie. Kreatywne studio Jo Malone London czerpie inspiracje z serca Londynu, brytyjskiego stylu życia i kultury. Za każdym z zapachów kryje się wyjątkowa historia.

Każda kreacja zapachowa powstaje przy z ogromnej dbałości o szczegóły, a zapachy umieszczane są w wysokiej jakości kremowo-czarnych pudełkach, przewiązanych czarną, rypsową wstążką. Elegancja i wyrafinowanie to znak rozpoznawczy tej marki.

W ofercie możesz przebierać, a do wyboru masz 20 wyjątkowych wód Cologne i 7 Cologne Intense. To nie wszystko, bo koncepcja marki to nie tylko perfumy. Ten wspaniały londyński świat zapachu możesz zabrać również ze sobą do łazienki. Szeroki wybór produktów do kąpieli i pielęgnacji pozwala otoczyć się ulubionym zapachem na wiele sposobów. Od podnoszących na duchu produktów do mycia ciała i rąk zaczynając, poprzez satynowe mydła oraz wspaniałe olejki do kąpieli, a na otulających balsamach kończąc.

Wszystkie produkty są wzbogacone wybornymi zapachami. Idealne, byś mogła udoskonalić swoje dotychczasowe rytuały pielęgnacyjne i we własnej łazience stworzyć małe SPA. Do tego zapachowe świece! Wyobraź sobie taką pieszczotę dla wszystkich zmysłów!

Wszystkie produkty Jo Malone London celebrują prostą elegancję, a filozofia łączenia zapachów (Fragrance Combining™) pozwala bawić się zapachem oraz daje pełną swobodę kreowania go według indywidualnych potrzeb. Każde z perfum zostały zaprojektowane, tak by móc nosić je osobno lub łączyć ze sobą. Możesz stworzyć absolutnie nowy zapach. Wyłącznie Twój! Zapach, który będzie odzwierciedleniem Twojej osobowości.


Wild Bluebell Cologne


Moja znajomość z marką Jo Malone London rozpoczęła się od ogromnego bukietu białych kwiatów jaki serwuje zapach Wild Bluebell. Wyczuwam w nim głównie jaśmin, choć nie mogę oprzeć się wrażeniu że zakradła się tam również gardenia, choć w spisie nut nie widnieje. Podobnie jak arbuz.

To zapach z gatunku lekkich, czystych i bardzo świeżych. Idealny na wiosnę i lato. Bajecznie wkomponowuje się w słoneczny, leniwy dzień. Zapewnia wyjątkową chwilę ucieczki od codzienności.

Bardzo dziewczęcy i romantyczny. Trzyma się blisko skóry i delikatnie pulsuje.  Cudownie świeży i pobudzający, ma w sobie jednocześnie sporo ciepła i kobiecej zmysłowości.


Nuta głowy : bluebell (hiacyntowiec angielski), goździki

Nuta serca : konwalia, jaśmin, owoc dzikiej róży

Nuta bazy : biała ambra, piżmo


Jeśli chcesz by Wild Bluebell jeszcze bardziej okazał swoje świeże oblicze połącz go Nectarine Blossom & Honey Body Creme, a jeśli masz chęć mocniej zanurzyć się w cieplejszych nutach, dodaj Tuberose Angelica Cologne Intense.

Pachnący świat Jo Malone London znajdziesz w perfumeriach Douglas w warszawskiej Arkadii i Galerii Krakowskiej. Mam nadzieję, że tylko ‘póki co’ i marka będzie stopniowo pojawiać się również w innych miastach. Jeśli nie masz tego szczęścia i nie mieszkasz ani w Warszawie ani w Krakowie, zajrzyj koniecznie na douglas.pl