SEPHORA żelowa kredka do oczu 05 Deep Green

by

Czarna, brązowa czy kolorowa. Cienka czy gruba. Zgrabna i precyzyjna czy delikatnie roztarta w chmurkę koloru. Kreska, zawsze jest dobrym wyborem na szybki i efektowny makijaż. Do wyboru masz całe mnóstwo eyelinerów, o różnych formach i formułach. Ja sama sięgam po nie zwykle jesienią i zimą. Lubię wtedy wyraźną i intensywną kreskę i mocniej zdefiniowane oko. Latem bliżej mi do kredek. Największą słabość mam do tych wielobarwnych i kolorowych. Dziś pokażę Ci jedną z nich. Jest idealna na lato!

Zwie się Crayon Gel Intense Waterproof Pencil i jest dziełem marki własnej Sephora. Powstała z inspiracji płynnymi eyelinerami i łączy intensywny efekt eyelinera z łatwością aplikacji klasycznej kredki. Pięknie podkreśla spojrzenie, zachowując prostą, szybką i intuicyjną aplikację.

Żelowa formuła idealnie rozprowadza pigment i daje bardzo intensywny efekt. Pigmentacja kredki wręcz powala! Już jeden ruch wzdłuż linii rzęs daje pełne krycie i mocny kolor. Nie musisz nic dokładać ani poprawiać. Jedna warstwa w zupełności wystarczy.

Kredka jest kremowa, przyjemnie śliska i delikatna dla powieki. Bardzo dobrze się rozprowadza, sama gładko sunie po skórze. Ty musisz nadać jej tylko odpowiedni kierunek. Możesz zmalować kreskę i zostawić ją w takiej formie, albo lekko rozetrzeć by uzyskać subtelniejszy, przydymiony efekt. Musisz się tylko pospieszyć, bo jak zaschnie to będzie nie do ruszenia.

Producent zapewnia o wodoodporności kredki, nie sprawdzałam, ale w ‘normalnych’ warunkach trwałość jest na najwyższym poziomie i dorównuje produktom ze sporo wyższej półki cenowej. Kolor na powiece nie blaknie w ciągu dnia, kredka nie kruszy się ani nie rozmazuje. Formuła tworzy na skórze film ochronny, który godzinami utrzymuje intensywny, nietknięty kolor.

A jak już jestem przy kolorze.. moja kredka jest w odcieniu 05 Deep Green. Przepiękna morska niebieskość z odrobiną zieleni! Mocna, intensywna i powalająca. Odcień, który właściwie nie potrzebuje towarzystwa i sam w sobie ozdabia oko.

Na stronie sephora.pl możesz podejrzeć pozostałe kolory. Jest ich łącznie 6, z tego 5 na wyprzedaży. Niestety zapas na stronie już się wyczerpał, ale koniecznie sprawdź czy nie czekają na Ciebie w Twojej perfumerii. Gorąco zachęcam Cię do testów.