MONTBLANC Lady Emblem L’Eau EDT

by

Każda duża Dziewczynka wie, że brylant jest najlepszym przyjacielem kobiety. Od nastoletnich lat marzy o księciu na białym koniu i pierścionku zaręczynowym z dużym, mocno błyszczącym brylantem. Książę wreszcie się pojawia, ale brylant jakiś taki mały i mniej się błyszczy. Na szczęście są brylanty, które możesz kupić sobie sama. Nie potrzebujesz zdawać się na gust i zasobność portfela swojego Księcia..

Możesz go mieć, od siebie dla siebie. Nowy zapach Lady Emblem L’Eau marki Montblanc. Wyrafinowany i kobiecy flakon, który symbolizuje brylant. Oszlifowany został na wzór gwiazdy o 43 powierzchniach. Małe dzieło sztuki, zarówno w kwestii kształtu jak i dbałości o szczegół. Jest na wyciągnięcie ręki.

Pastelowo zielona kompozycja Montblanc Lady Emblem L’Eau powstała w wyniku inspiracji letnim ogrodem, jako alegoria romantycznego spaceru po ogrodzie drzew cytrusowych i świeżych róż w letni dzień. To musująca kompozycja z dominującym akordem kwiatowo-owocowym. Świeża i cytrusowa, z odrobiną delikatnej słodyczy, wypełniona bukietem z róż i magnolii. Trochę przy tym liściasta i bardzo zielona.


Nuta głowy :  liście mandarynki, słodycz brzoskwini i liczi

Nuta serca : róża, magnolia

Nuta bazy : piżmo, drzewo cedrowe, kremowa żywica


Lady Emblem L’Eau to zapach świeży i rześki. Lekki, subtelny i czysty. Bardzo bliskoskórny. Nie ‚krzyczy’. Pozostaje gdzieś w tle, musuje delikatnie na skórze i najwięcej radości sprawia właścicielce.

Zapach dla kobiety równie silnej, co delikatnej. Jest niezależna, pewna siebie i magnetyczna. Wie kiedy się zatrzymać, zrobić sobie przerwę w parku, zaczerpnąć świeżego powietrza pomiędzy spotkaniami i mieć chwilę tylko dla siebie. To właśnie wtedy ujawnia się jej czarująca i prawdziwa kobiecość. Kobieta Montblanc jest uosobieniem ponadczasowego piękna w świecie nieustannych zmian. Jej wewnętrzne poczucie stylu przejawia się w każdym geście. Jest wyjątkowa, tak jak brylant marki Montblanc.

* Zapach Lady Emblem L’Eau znajdziesz wyłącznie w perfumeriach Douglas.