CLARINS Booster Repair. Regenerujący koncentrat dla osłabionej skóry.

by

Skóra stanowi doskonałą barierę ochronną, bywa niestety osłabiana przez działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Latem szczególnie dostaje w kość. Urlop pewnie spędzasz w ciepłym miejscu, a tam dużo słońca, słone morze / ocean czy basen z chlorowaną wodą, z których uroków korzystasz z największą ochotą. I bardzo dobrze, nikt Ci tego nie zabierze, pamiętaj jednak że to co dla Ciebie jest wielką frajdą, niekoniecznie jest nią dla Twojej skóry. Narażasz ją na osłabienie, zmniejszasz jej odporność i sprawiasz że staje się bardziej wrażliwa. Nie musisz oczywiście rezygnować z tych wszystkich przyjemności, co to to nie, ale zadbaj w tym czasie o swoją skórę szczególnie. Stosuj filtry, nawilżaj i od czasu do czasu podaruj jej regenerującą kurację.

Opracowanie tego produktu zajęło marce Clarins 10 lat. Nie jest to ‘zwykły’ krem, a koncentrat, który zawiera wysokie stężenie aktywnych składników. Tak wysokie, że nigdy nie stosuj go samodzielnie. Zawsze łącz go z innym produktem pielęgnacyjnym.

Do wyboru masz 3 rodzaje : Detox dla skóry zanieczyszczonej, Energy dla skóry zmęczonej oraz bohater dzisiejszego wpisu – Repair dla skóry osłabionej.

W tej malutkiej buteleczce znajdziesz wysoce skoncentrowaną formułę regenerującą, wzbogaconą w ekstrakt z mimozy, leczniczej rośliny Majów, znanej ze swych uzdrawiających i regeneracyjnych właściwości. Wygląda może niepozornie, ale zapewniam Cię że drzemie w nim wielka siła.

We wnętrzu dłoni połącz 3 – 5 kropli Twojego Boostera ze zwykle stosowanym kremem lub maseczką. Dokładnie wymieszaj, tak aby uzyskać jednolitą masę, następnie aplikuj na skórę. Szybki i niezwykle prosty gest przynoszący wyjątkowe rezultaty.

Booster ma konstystencję olejku. Połączony z kremem bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Taka mieszanka nie jest zbyt ciężka, nie obawiaj się, to tylko kilka dodatkowych kropli w Twoim ulubionym kremie. Równie szybko się wchłania i daje taki sam komfort.

Koncentrat możesz stosować przez jeden dzień, tydzień lub miesiąc. Potraktuj go jako kurację i czas jej trwania dostosuj do stanu i potrzeb Twojej skóry. Wzbogacony nim krem sprawi, że skóra będzie wzmocniona i bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych. Booster złagodzi zaczerwienienia i podrażnienia wywołane przez kąpiele słoneczne, a Twoja skóra będzie wspaniale odżywiona i zregenerowana. Jeśli wybierasz się na urlop, koniecznie znajdź dla tego malucha miejsce w swojej kosmetyczce.