CHANEL Hydra Beauty Micro Creme

by

Są produkty i formuły kosmetyków do których mam szczególną słabość. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam na te lekkie, komfortowe i intensywnie nawilżające. Nic nie jest w stanie bardziej poprawić mi nastroju jak przyjemna dla wszystkich zmysłów konsystencja, którą moja skóra chłonie, biorąc dla siebie to co najlepsze. Jedną z moich ukochanych serii, która spełnia wszystkie potrzeby i pragnienia jest Hydra Beauty >> od Chanel. Do genialnego bąbelkowego serum Micro Serum >> dołączył tej wiosny bąbelkowy krem Hydra Beauty Micro Creme.

Seria Hydra Beauty jest serią intensywnie nawilżającą. Jej zadaniem jest pobudzenie i ochrona procesów cyrkulacji wody, uzupełnianie jej zasobów w głębi skóry i pełna koncentracja na dwóch fundamentalnych potrzebach : nawilżeniu i ochronie.

W samym sercu formuły znajdują się dwa, charakterystyczne dla całej linii, niezwykłe składniki aktywne – Kamelia (Camelia Alba PFA i Camellia Alba OFA), która podnosi poziom nawilżenia i utrzymuje je na optymalnym dla skóry poziomie oraz ekstrakt z Niebieskiego Imbiru z Madagaskaru (Blue Ginger PFA), który znany ze swoich antyoksydacyjnych właściwości, chroni skórę przed wolnymi rodnikami i wspomaga system obronny komórek.

Nowy krem Hydra Beauty Micro Creme, podobnie jak serum Hydra Beauty Micro Serum >>, to bezprecedensowa formuła o wyjątkowej zdolności do transformacji już przy pierwszym kontakcie ze skórą, która opiera swoje działanie na mikrokropelkach Camelii. W jednym 50 ml opakowaniu jest ich aż 5 tys., tych które widzisz, bo nie wszystkie są widoczne gołym okiem. Część z nich odpowiada za działanie, podczas gdy inne stabilizują formułę.

Mikrokropelki skrywają w sobie ekstrakt Camelii w najczystszej postaci i to w nich ‘zakonserwowane’ i chronione są składniki aktywne. Uwalniane dopiero w momencie aplikacji, zostają natychmiast rozproszone i ‚wprowadzone’ w skórę.

Formuła jest lekka i świeża niczym żel, jednocześnie odżywcza jak najlepszy krem. Wtapia się w skórę w kilka krótkich chwil i właściwie natychmiast możesz przystąpić do kolejnych urodowych rytuałów. Jest niewyobrażalnie odświeżająca i komfortowa. Idealnie zdaje egzamin latem. Daje niesamowitą ulgę i koi rozgrzaną słońcem skórę.

Hydra Beauty Micro Creme jest gwarantem samych przyjemnych doznań. Intensywnie nawilża, zmiękcza skórę i zapewnia wyjątkowy komfort. Daje wrażenie jej wypełnienia i błyskawicznego wygładzenia. Ponadto skóra jest również wzmocniona i bardziej odporna na działanie niekorzystnych bodźców zewnętrznych. Tę bajkę idealnie dopełnia cudowny zapach, jakim charakteryzuje się cała linia Hydra Beauty. Świeży, kwiatowy i bardzo wiosenny. Niewątpliwie potęguje doznania i przyjemność podczas stosowania, relaksuje ciało i umysł.

Możesz też się domyślić, że krem Micro Creme razem z serum Micro Serum stanowią duet idealny. Warto połączyć ich moc. Serum jako pierwszy krok, który intensywnie nawilża, wypełnia i zwiększa naturalny blask skóry, a krem pomaga zachować właściwy poziom nawilżenia, wzmacnia skórę, wygładza, uelastycznia i zapewnia wysoki komfort. Są fantastyczne!