ABERCROMBIE & FITCH First Instinct EDP

by

Pierwsze spojrzenie, błysk w oku i motylki w brzuchu. Cała paleta barw i emocji, podekscytowanie i niepewność. Ten moment gdy Go ujrzałaś. Twój książę z bajki. Z Twojej bajki, a jeśli nie, to Ty w wyobraźni idealnie go do niej dopasowałaś. Być może Wasze drogi już się rozeszły, nie ślubował Ci miłości na wieki i nie został Twoim mężem, ale ta ekscytująca chwila i tak pozostanie w Twojej pamięci na zawsze..

Nie można opisać jej słowami, ale można spróbować zapachem. First Instinct marki Abercrombie & Fitch to właśnie wynik inspiracji pierwszym spojrzeniem i zauroczeniem od pierwszego wejrzenia. Pamiętasz?

Kompozycja First Instinct to przede wszystkim ogromny bukiet kwiatów, z orchideą na czele, oraz orzeźwiająca moc grejpfruta, szczególnie na samym otwarciu. Można w niej wyczuć również cięższą, delikatnie orientalną nutę. Zapach słodki, chwilami nawet nieco ulepkowaty. Słoneczny i lekko pudrowy.


Nuta głowy : słoneczna magnolia, ożywczy grejpfrut, słodka marakuja

Nuta serca : kwiat pomarańczy, orchidea, lilia wodna

Nuta bazy : ciepła ambra, kremowy bób tonka, uzależniające piżmo


Radosny, kobiecy i urzekający. Uwodzicielski i zmysłowy, stworzony dla kobiety, która kieruje się instynktem. Nuta głowy to wyrafinowanie i radość, nuta serca to kobiecość, zmysłowość i zauroczenie, a nuta bazy została stworzona by uwodzić.

Kobieta Abercrombie & Fitch jest wyjątkowa, oryginalna i prawdziwie piękna. Doskonale umie wykorzystać swe atuty w chwili zauroczenia, którymi są styl, wdzięk i kobiecość. Wie jak przyciągnąć uwagę, wzbudzić zachwyt i oczarować.

* Zapach First Instinct znajdziesz wyłącznie w perfumeriach Douglas.