RITUALS Good Luck Scrub

by

Na ten moment czekała cała Polska. Marka RITUALS, do tej pory dostępna tylko w wybranych strefach wolnocłowych i za granicą, wreszcie w perfumeriach Sephora >>. Z dumą zapełniła półki kolekcją luksusowych produktów, obejmującą zarówno kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji ciała, jak i produkty do wnętrz. Zainspirowane dawnymi tradycjami Wschodu, ich głównym zadaniem jest zachęcenie Cię do zwolnienia tempa i przekształcenia rutynowych, codziennych czynności w magiczne chwile.

Piękne zapachy i doskonałe formuły, to one przybliżają do zamierzonego celu, ale też sprawiają wielką frajdę i radość.  Pozwalają przenieść się myślami daleko stąd, tam gdzie poza odczuwaniem własnej przyjemności nic więcej się nie liczy. Pierwsze produkty Rituals jakie stanowiły wielką ucztę dla wszystkich moich zmysłów i gościły w mojej łazience rok czy dwa temu, to były pianki pod prysznic >>. Flagowe produkty marki, co nie powinno dziwić, bo są świetne i są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych żeli pod prysznic. Od tamtej pory zawsze mam jakąś na półeczce. Miałam też krótką przygodę z olejkami pod prysznic, ale nie zaiskrzyło między nami na tyle mocno bym pragnęła kontynuować znajomość. Przyszła pora na zmierzenie się z peelingiem.

Good Luck Scrub, to peeling na bazie kombinacji cukru organicznego i olejków zmiękczających. Dogłębnie oczyszcza, a dzięki specjalnej formule odżywia i nawilża nawet bardzo suchą skórę. Drobinki cukru są ostre, więc mocy odmówić mu nie można. Genialnie usuwa martwy naskórek, wygładza i napina. Natychmiast po zastosowaniu skóra jest miękka i jedwabista w dotyku.

Możesz się też domyślić, że takie bogactwo olejków nie jest dla niej obojętne. Peeling pozostawia na skórze ochronny film. Bardzo lekki, jeden z delikatniejszych jakie znam. Choć jest ledwie wyczuwalny, to daje uczucie nawilżenia i sprawia, że aplikacja balsamu może być tylko czystą fanaberią.

No i zapach. Nie można o nim nie wspomnieć, w końcu to jeden z kluczowych elementów, który stanowi filozofię marki Rituals. Good Luck Scrub to połączenie słodkiej pomarańczy i gorącego zapachu drzewa cedrowego. Energetyczny, orzeźwiający, świeży i relaksujący. Rozpieszcza wszystkie zmysły. Jest dość intensywny i jego obecnością na skórze możesz cieszyć się przez kilka kolejnych godzin.

Według Rituals szczęście zbudowane jest na drobnych rzeczach, dlatego z pasją przemienia rutynowe, codzienne czynności w uroczyste rytuały. Kosmetyki Rituals sprawią, że odnajdziesz szczęście w drobnych przyjemnościach. Nawet jeśli miałby to być tylko szybki wieczorny prysznic. Z pianką i peelingiem Rituals może być wyjątkową chwilą wyłącznie dla Ciebie.