CHANEL Les Indispensables De L’Ete. The Cruise Collection. Makijaż lato 2017.

by

Według Gabrielle Chanel najlepszym sposobem na podkreślenie urody latem był promienny dotyk słońca na skórze. Ta kwintesencja piękna zmieniła sposób jego postrzegania na zawsze i stała się wielką inspiracją dla następnych pokoleń. Ta myśl przyświecała również Luci Pica przy tworzeniu swojej pierwszej kolekcji Cruise Collection. W efekcie powstała Les Indispensables De L’Ete, kolekcja bardzo słoneczna i pełna blasku. Tworzy naturalny look i ogranicza kolor do minimum, skupiając wzrok na subtelnie zabrązowionej, promiennej skórze.

W kolekcji znajdziesz kosmetyki, które stanowią esencję lata Chanel. Absolutne niezbędniki, które pozwolą na stworzenie świeżego, naturalnego, letniego look’u. Nie musisz znać żadnych makijażowych sztuczek ani technik. Nie ma tu miejsca na niepotrzebne komplikacje.

Letnią paletę słonecznych barw otwierają nowe brązujące pudry Les Beiges Healthy Glow Luminous Colour o działaniu wygładzającym, rozświetlającym i lekko ‘opalającym’. Jeszcze lżejsze, delikatniejsze i bardziej komfortowe jak poprzednie edycje. Chanel twierdzi, że to najbardziej naturalne brązujące produkty jakie kiedykolwiek stworzył. Idealnie wpisują się w wizję letniego piękna.

Kreują na skórze subtelny, naturalny woal, przyozdobiony subtelnym złotym pyłkiem. Delikatnie opaloną skórę i zdrowy, wakacyjny wygląd uzyskasz już jednym ruchem pędzla. Formuła wzbogacona mineralnymi masłami i woskiem pszczelim sprawia, że skóra promienieje swoim naturalnym blaskiem.

Możesz wybrać spośród 5 odcieni (mój to Medium). Od subtelnie zaróżowionego beżu po głęboki czekoladowy brąz. W zależności od tego jaki masz odcień skóry i jaki finalny look najbardziej Ci odpowiada, możesz stworzyć idealny dla siebie słoneczny glow.

Usta również muszą lśnić. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na formułę Rouge Coco Shine czy Rouge Coco Stylo, tak właśnie się stanie. Obie są lekkie, delikatne i nawilżające. Możesz więc być pewna, że zapewnią Twoim ustom nieskazitelny wygląd i pełen komfort.

Przedstawicielem Rouge Coco Shine jest między innymi opalony, złotawy nudziak Golden Sand. Z kolei Rouge Coco Stylo pokusi Cię cudownym koralowym różem Esquisse.

Letnią kolekcję wieńczą lakiery do paznokci Le Vernis Longue Tenue. W końcu lato, to czas gdy zapewniasz nieskazitelny wygląd nie tylko swoim dłoniom, ale i stopom. Do wyboru masz mleczną brzoskwinię Coquillage i koralowy Coralium, które stworzą piękny kontrast do złocistej opalenizny. Jest też Sargasso, bardzo ciemna szarość z niebiesko-zielonym shimmerem, który przeniesie na Twoje paznokcie głębię oceanu.

Formuły kosmetyków są delikatne, a ich aplikacja szybka, łatwa i intuicyjna. Byś nie musiała spędzać przed lustrem więcej czasu jak potrzeba. Byś nie była niewolnikiem współczesnych kanonów piękna. Byś nie musiała kreować się na kogoś kim nie jesteś. Byś nie musiała się dostosowywać do niczego ani nikogo. Byś była szczęśliwa i mogła czuć się wolna.

Les Beiges Healthy Glow Luminous Colour Medium, Rouge Coco Shine Golden Sand

Les Beiges Healthy Glow Luminous Colour Medium, Rouge Coco Stylo Esquisse