GIVENCHY Prisme Blush. Nowe róże na wiosnę.

by

Givenchy to marka o niezrównanym kunszcie w dziedzinie makijażu, mistrzowsko panująca nad pigmentami, kolorami i światłem, doskonale rozumiejąca urodę i skórę kobiet na całym świecie. Całokształt tej wiedzy znalazł odzwierciedlenie w gamie nowych duetów róży Prisme Blush. Od dyskretnie naturalnych po niezwykle śmiałe. Tak by każda kobieta mogła podkreślić swoją osobowość.

Przepiękny czarny lakierowany kompakt, który zdobi pieczęć-logo 4G i metalowy guziczek w formie legendarnego ćwieka Couture. W środku dwa harmonijnie uzupełniające się kolory : delikatność i energia. Dwa kontrastowe efekty wykończenia : perłowe światło i czysty kolor. Jasny odcień w naturalny sposób rozświetla wypukłości twarzy. Możesz go użyć również jako bazę pod drugi. Z kolei odcień ciemniejszy pokrywa kolorem i rzeźbi policzki, dając efekt świeżości i wypoczętej twarzy.

Róż uformowany został na kształt legendarnych pryzm. Ma konsystencję lekkiego, delikatnego pudru, który łatwo rozprowadzisz na skórze cieniutką warstwą. Już jedno muśnięcie pędzla pozostawia na twarzy optymalną ilość różu, a końcowy efekt i intensywność rumieńca możesz swobodnie modulować.

Prisme Blush jednym gestem rzeźbi i pokrywa kolorem policzki. Odcienie stosowane oddzielnie lub jeden na drugim dają wiele możliwości. Niezależnie od metody aplikacji możesz być pewna, że zapewnisz swojej skórze świeży rumieniec i zdrowy, promienny blask.

Dostępny w 8 odcieniach, wśród nich mój wiosenny 6 Romantica. Znajdziesz je wszystkie oczywiście w Sephorze i na sephora.pl