CHANEL Chance Eau Vive. Pielęgnacja ciała.

by

Co roku, gdy tylko zaczynają pojawiać się pierwsze promienie wiosennego słońca, a powietrze pięknie pachnie świeżością, z radością i ekscytacją stawiam je na brzegu komody. By były na wyciągnięcie ręki, zawsze gdy mam ochotę zanurzyć się w bezmiarze radości i szczęścia, dodać sobie mocy i energii. Kolorowe CHANEL CHANCE. Od kilku już lat, mój absolutny numer jeden w sezonie wiosenno-letnim. Zawsze poprawiają mi nastrój. Są jak promyk słońca na niebie w najbardziej pochmurny dzień. Wprawiają w błogostan, dają wolność i beztroskę. Mają w sobie wszystko to czego potrzebujesz do pełni szczęścia. Wszystko czego pragniesz i pożądasz. Przeniosą Cię myślami w najpiękniejsze miejsca i sprawią że poczujesz, choć na moment, że nic więcej się nie liczy..

Nie da się ich przedawkować. Ta koncentracja świeżości i orzeźwienia jest doskonała na leniwe poranki i zawsze doda Ci energii do działania. Nie myśl sobie jednak, że to tylko zapachy z bardzo licznej grupy lekkich, łatwych i przyjemnych. Jest ich na rynku przecież całe mnóstwo. Kuszą i nęcą kolorowymi flakonami, uśmiechają się i machają do Ciebie łapką na zachętę. CHANEL CHANCE tego nie robią. Nie muszą. Prężą się dumnie i cierpliwie czekają.. bo wiedzą, że są jedyne, niepowtarzalne i wyjątkowe! Bardzo ‘Chanel’. Mają w sobie klasę, elegancję i dostojność.

Teraz sobie wyobraź, że choć jednego z nich kochasz niemalże nad życie (a może kochasz?). Pragniesz mieć go zawsze przy sobie. Być nim przesiąknięta od stóp do głów. Każda forma z nim obcowania sprawia Ci wielką przyjemność i frajdę. Chcesz więc zapewne wydłużyć ten czas najmocniej jak się da.. Jeśli TYM zapachem jest któryś z rodziny CHANCE, to masz wielkie szczęście. Bo czy możesz wyobrazić sobie coś piękniejszego od uzupełniającej pielęgnacji do ciała?! Produktom, dzięki którym będziesz mogła upajać się i delektować zapachem aż do granic przyzwoitości.

Do wyboru masz żel pod prysznic, mleczko i krem do ciała oraz mgiełkę do włosów. Taki zestaw skompletujesz sobie w klasycznej odsłonie Chance, różowej Chance Eau Tendre i zielonej Chance Eau Fraiche. Jest jeszcze Chance Eau Vive >>. Najmłodsze dziecko w rodzinie Chance. Odświeżający i orzeźwiający mix cytrusów, z grejpfrutem na czele, jaśminu, białego piżma, drzewa cedrowego i irysa. Do niedawna mogłaś rozpieszczać i pobudzać swoje zmysły jedynie mgiełką do włosów >>, teraz możesz dodatkowo sięgnąć po żel pod prysznic i balsam do ciała.

Żel pod prysznic otula ciało puszystą pianą, skóra staje się miękka, świeża i delikatnie pachnąca. Balsam, lekki i cudownie kremowy, wchłania się ekspresowo, fajnie nawilża i jeszcze mocniej akcentuje obecność zapachu na Twoim ciele. Czyni skórę satynowo miękką i gładką.

Taki zestaw koncentruje w sobie energię, moc i siłę. Buzuje, pulsuje i wibruje. Poraża świeżością. Tryska optymizmem, radością i szczęściem. Wyobraź sobie taką uzależniającą bombę zapachową! Takie zintensyfikowanie jednego zapachu w jednym miejscu! Teraz możesz to mieć!